Harici ekran önerisi

emrekalkantr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. İşim gereği bana harici kafede bile çay içerken kullanabileceğim harici ekran lazım, şöyle ki mesela oyun konsolları için bavul modelinde açılınca içinde alt kısımda oyun konsolu üst kısımda ekran oluyor, Game Case gibi bir ismi vardı sanırım. Umarım anlatabilmişimdir. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hayır, bir oyun konsolu bağlayacağım. HDMI ile öyle bir harici ekran lazım. Kafede çay içerken bile açıp kullanabileceğim portatif bir şey☺️

Şöyle bir şeyden mi bahsediyorsunuz?

Şöyle bir şeyden mi bahsediyorsunuz?

Aynen böyle bir şey hocam, fiyat performans olarak güzel bir şey arıyorum. Var mı özellikle şunu al diyebileceğiniz bir şeyler?

Aynen böyle bir şey hocam, fiyat performans olarak güzel bir şey arıyorum. Var mı özellikle şunu al diyebileceğiniz bir şeyler?

Bütçe nedir?

F/P olarak buna bakılabilir:

Bütçe nedir?

Bütçe 6-7 arası tam attığınız gibi, birkaç tane daha atabilirseniz aralarından seçerim. Teşekkürler bu arada.

Bütçe nedir?

Bir de HDMI girişli olması gerek benim için, bunda o özellik var mı acaba?

Son düzenleme:
Bütçe 6-7 arası tam attığınız gibi, birkaç tane daha atabilirseniz aralarından seçerim. Teşekkürler bu arada.

Bir de HDMI girişli olması gerek benim için, bunda o özellik var mı acaba?

Maalesef yok hocam. Çoğu taşınabilir monitörde de HDMI girişi yok. Piyasada HDMI girişli olarak bir bunu bulabildim. Ama o da bütçenizi çok aşıyor.

Alternatif olarak buna bakabilirsiniz:

Maalesef yok hocam. Çoğu taşınabilir monitörde de HDMI girişi yok. Piyasada HDMI girişli olarak bir bunu bulabildim. Ama o da bütçenizi çok aşıyor.

Alternatif olarak buna bakabilirsiniz:

Hocam konuyu tekrar açmış oluyorum ama Type-C olan monitörlere bir ucu Type-C bir ucu HDMI kablo alsam PlayStation bağlayabilir miyim? Bilen herhangi biri var mı acaba?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı