Harici hard diske Windows kurulur mu?

ezT1mur

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar aldım toplama. Tüm parçalar geldi. Bir tek SSD gelmedi. SSD Amazon Germany'den aldım daha gelmesine var neyse.
Elimde harici 2TB Seagate hard disk var. Windows'u buraya kurup bilgisayarı açsam daha sonra SSD gelince sıkıntı olur mu? Windows'u atabilir miyim SSD'ye?

Yeni bilgisayar aldım toplama. Tüm parçalar geldi. Bir tek SSD gelmedi. SSD Amazon Germany'den aldım daha gelmesine var neyse.
Elimde harici 2TB Seagate hard disk var. Windows'u buraya kurup bilgisayarı açsam daha sonra SSD gelince sıkıntı olur mu? Windows'u atabilir miyim SSD'ye?

Kurabilirsiniz ama dahili diske göre yavaş çalışma ihtimali var. Ne de olsa USB üzerinden okuyacak verileri. SSD geldiği vakit temiz kurulum yaparsınız olur biter.

Herhangi bir sıkıntı olmaz. SSD gelince de HDD'den SSD'e Klonlama işlemi yaparsınız.

WindowstoGo şeklinde kurabilirsin ama hem HDD olduğundan hem de USB ile bağladığın için baya yavaş çalışır.

Düzeltme: Pardon harici HDD sandım. Kasaya takacaksan sorun olmaz. SSD gelince klonlarsın.

Geri
Yukarı