Harici harddisk 18.8 GB görünüyor

Eraseus programıyla neredeyse 12 saat tarama yaptım dün. Ne güzel tüm içeriğime ulaştım önemli olan 150 GB bölümü kurtar dediğimde ücret istedi. Uygun bir meblağ olsa öderdim de yüksek ücret isteyince vazgeçtim. İçinde lisansli orijinal Windows dosyalarım ve mezuniyet fotoğraflarımı kurtarsam yeterli benim için.
Aynen, ne kadar uzun sürerse o kadar fazla verinizi kurtarıyor demektir. İçiniz rahat olsun.
Hocam tarama bitti bu şekilde gözüküyor. Dosya isimleri okunmuyor şimdi ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• sas.png
    sas.png
    183,1 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Eraseus programıyla neredeyse 12 saat tarama yaptım dün. Ne güzel tüm içeriğime ulaştım önemli olan 150 GB bölümü kurtar dediğimde ücret istedi. Uygun bir meblağ olsa öderdim de yüksek ücret isteyince vazgeçtim. İçinde lisansli orijinal Windows dosyalarım ve mezuniyet fotoğraflarımı kurtarsam yeterli benim için.

Hocam tarama bitti bu şekilde gözüküyor. Dosya isimleri okunmuyor şimdi ne yapmam lazım?
Hepsini seçip Recover deyin, sonra kurtarılacak konumu seçin.

Öyle yapınca dosya adları gözükecek mi? Bir de hepsini seçersem yerim yok sistemdeki disk 500 GB kurtarılan 500 küsur.
Dosyaların isimlerini görsem ona göre seçsem kurtarılacakları öyle bir seçenek yok mudur ?

Öyle yapınca dosya adları gözükecek mi? Bir de hepsini seçersem yerim yok sistemdeki disk 500 GB kurtarılan 500 küsur.
Dosya adlarının geleceğini sanmıyorum. EaseUS olsaydı dosya adlarıyla beraber mükemmel olarak getiriyordu fakat Recuva biraz sıkıntılı. Dosyaları inceleyip kurtarmayı deneyin.

(İtiraf edeyim, ben korsan EaseUS kullandım.)

Hocam internetten araştırırsanız programın bedavasını da bulursunuz. 😀
Çok önemli veriler varsa işin içinde ben kesinlikle korsan yüklemeye razı olurdum. Zaten öyle de yaptım açıkçası. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı