Harici harddisk 18.8 GB görünüyor

yunus doğruu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Arşiv olarak kullandığım taşınabilir diskim 18.8 GB ve boş olarak görünüyor. İçinde önemli verilerim var. Normalde disk 640 GB kapasiteli. İçindeki verilerimi kurtarabilecek ücretsiz bir yazılım ya da herhangi bir yöntem var mıdır?

Merhaba. Arşiv olarak kullandığım taşınabilir diskim 18.8 GB ve boş olarak görünüyor. İçinde önemli verilerim var. Normalde disk 640 GB kapasiteli. İçindeki verilerimi kurtarabilecek ücretsiz bir yazılım ya da herhangi bir yöntem var mıdır?

Vallahi düzeltmeyi biliyorum. Ama her şeyin silinecek diskteki.

Diskinize "Disk Yönetimi" uygulamasından bakabilir misiniz? (Başlata "Sabit disk b" yazın.)

Eğer burada diskiniz 640 GB olarak gözüküyorsa bir fotoğraf atabilir misiniz?

Diskinize "Disk Yönetimi" uygulamasından bakabilir misiniz? (Başlata "Sabit disk b" yazın.)

Eğer burada diskiniz 640 GB olarak gözüküyorsa bir fotoğraf atabilir misiniz?
Eraseus Data adlı programla diskimin içindekileri buldum, kurtarmak istediğim 150 GB yakın veriyi kurtarmak istedim fakat program ücretliymiş. Dediğiniz yerin ekran görüntüsünü bıraktım. Yanıtınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• hdd.png
    hdd.png
    115 KB · Görüntüleme: 47
Eraseus Data adlı programla diskimin içindekileri buldum, kurtarmak istediğim 150 GB yakın veriyi kurtarmak istedim fakat program ücretliymiş. Dediğiniz yerin ekran görüntüsünü bıraktım. Yanıtınızı bekliyorum.
Bu programı kullanabilirsiniz.

İyi ki diskinizde bir hasar yokmuş.

Dosya Ekleri

• ssss.png
    ssss.png
    131,6 KB · Görüntüleme: 43
Yapıyorum biraz uzun sürecek galiba bitince bir tane ekran görüntüsü atayım tekrar.

Dosya Ekleri

• scan.png
    scan.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı