Harici HDD CrystalDiskInfo sağlığında "dikkat" yazıyor

Teşekkürler. Son bir sorum olacak şimdi error scan da kırmızı olursa ben bu HDD'yi değiştirmek isterim haliyle şu anki laptopta bulunan bozuk HDD'den yenisine aktarım yapabilirler mi? Pek anlamam bu işlerden kusura bakmayın.

Teşekkürler. Son bir sorum olacak şimdi error scan da kırmızı olursa ben bu HDD'yi değiştirmek isterim haliyle şu anki laptopta bulunan bozuk HDD'den yenisine aktarım yapabilirler mi? Pek anlamam bu işlerden kusura bakmayın.
Tabii ki, şu anki haliyle verileri yedekleyebilirsiniz. Biraz da diskteki sorunun boyutuna bağlı. Ama ileride diske ve verilere bir şey olmayacağının garantisini kesinlikle veremem. Mümkün olan en kısa sürede önemli verilerinizi yedeklemenizi öneririm.

Anladım. Peki bu HDD'yi örnek veriyorum Teknosa'dan, Vatan'dan falan gittim aldım oradaki kişilere taktırıp aktarım yaptırabiliyor muyum?

Anladım. Peki bu HDD'yi örnek veriyorum Teknosa'dan, Vatan'dan falan gittim aldım oradaki kişilere taktırıp aktarım yaptırabiliyor muyum?
Aktarımı onların yapacağını sanmam ama takma işlemi için belki destek verebilirler. Zira aktarım uzun sürebilir biraz.

Yine de gidip sormanız lazım.

Ben de 1500 - 2000 falan sandım ya :D
Yok hocam naptınız sizde öyle :) Ama tavsiyem, bütçeniz mümkünse SSD almanız. Çok daha uzun süre ve güvenle verilerinizi saklayabilirsiniz.
Ve ek olarak, ekstra bir slotunuz varsa, yeni alacağınız diski oraya takıp, aktarım işini kendiniz hallerdebilirsiniz.

Ekstra slotun olup olmadığına nasıl bakacağım ? Şuan durum böyle ilerliyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı