Çözüldü Harici HDD RAW oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Huso112

Hectopat
Makaleler
1
Herkese merhaba dostlar. İçinde önemli veriler olan harici HDD yarıda kesilen partisyon ayırma süreçlerinden dolayı ve mini tool Partition Wizard'daki Save disk olayından dolayı RAW'a dönüştü. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
1618752430777.png

Tek çareniz EaseUS galiba. Biraz bakınayım etrafa ücretsiz bir program var mı diye.

Verinizin büyüklüğü tam olarak ne kadardı? Ücretsiz sürüm 2 GB'a kadar veri kurtarma olanağı sunuyor.

Tek çareniz EaseUS galiba. Biraz bakınayım etrafa ücretsiz bir program var mı diye.

Verinizin büyüklüğü tam olarak ne kadardı? Ücretsiz sürüm 2 GB'a kadar veri kurtarma olanağı sunuyor.
200 GB küsür
16 18 Nisan 2021  9.png

İnşallah olacak.

Umarım kurtarmayı başarıyla bitirirsiniz. Bir program buldum aslında.

Sizce bu işe yarar mı ?

[CODE title="Kurtarma"]diskpart

list disk

select disk 1

clean

create partition primary

select partition 1

active

format fs=NTFS

assign[/CODE]

Sizce bu işe yarar mı ?

[CODE title="Kurtarma"]diskpart

list disk

select disk 1

clean

create partition primary

select partition 1

active

format fs=NTFS

assign[/CODE]
Hayır, sakın denemeyin. 3. sıradaki clean komutu diski tamamen siliyor.

Disk kurtarma programları sonuç vermedi mi?

Hayır, sakın denemeyin. 3. sıradaki clean komutu diski tamamen siliyor.

Disk kurtarma programları sonuç vermedi mi?
EaseUS'tan İcare disk recovery'e geçiş yaptım sonucu bekliyorum. İnanın çok üzülüyorum. zaten diski kurtarırsam Macrium ile yedeğini alırım yani yedeğin yedeği 😀
1618759485436.png

EaseUS'tan İcare disk recovery'e geçiş yaptım sonucu bekliyorum. İnanın çok üzülüyorum. zaten diski kurtarırsam Macrium ile yedeğini alırım yani yedeğin yedeği 😀
Aslında EaseUS'tan umutluydum, dosyaları bulamadı mı yoksa bilerek mi kapattınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı