Çözüldü Harici HDD RAW oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Huso112

Hectopat
Makaleler
1
Herkese merhaba dostlar. İçinde önemli veriler olan harici HDD yarıda kesilen partisyon ayırma süreçlerinden dolayı ve mini tool Partition Wizard'daki Save disk olayından dolayı RAW'a dönüştü. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
1618752430777.png

Dediğini pek anlamadım. Özür dilerim.
Hirens boot cdnin içinde direkt windows kurulu. Başlangıçta onu seçince herhangi bir yerde windows kurulu olmasa bile usbden işletim sistemini kullanabiliyosunuz. Ben de windows ta kalarak direkt usbden kullanableceğim var mı diye sormuştum.

Hirens boot cdnin içinde direkt windows kurulu. Başlangıçta onu seçince herhangi bir yerde windows kurulu olmasa bile usbden işletim sistemini kullanabiliyosunuz. Ben de windows ta kalarak direkt usbden kullanableceğim var mı diye sormuştum.
Çoğu Linxu dağıtımları USB disjten çalışabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun :)
Ah şapşal ben konuları karştırmışım.

Dediğiniz videoyu atar mısınız o zaman ?
O videoyu hatırlamıyorum maalesef. Ama bu var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Umarım yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı