Harici klavyede 2, w, s, x tuşları çalışmıyor

anılxoxox

Centipat
Daha fazla  
Harici klavyemde zaman zaman 2wsx tuşları çalışmıyor. Klavye A4Tech KR-92 USB Q. Google'da sunulan birçok çözümü denedim ama henüz kesin çözümü bulamadım.

Klavyenizde kir ve yabancı maddeler var ise ara sıra basmıyor olabilir. Ya da yazılımsal bir sorundur aygtı yöneticisinden sürücüyü güncelleştirin.

Klavyenizde kir ve yabancı maddeler var ise ara sıra basmıyor olabilir. Ya da yazılımsal bir sorundur aygtı yöneticisinden sürücüyü güncelleştirin.

Temizliği şimdi deneyeceğim, aklıma hiç gelmedi.
Aygıt Yöneticisi'nden kaldırıp, Laptop'ı tekrar başlatarak bazen sorun çözülüyor, sonra bir daha başlıyor sorun.

@Poisonox hocam klavyeyi, masaya vurarak temizledim, 2wsx yazıyor şu an. Çözümün böyle basit bir şey olacağını neden akıl edemedim ki. Umarım tekrar aynı hatayı yaşamam. Teşekkürler :D

Temizliği şimdi deneyeceğim, aklıma hiç gelmedi.
Aygıt Yöneticisi'nden kaldırıp, Laptop'ı tekrar başlatarak bazen sorun çözülüyor, sonra bir daha başlıyor sorun.

@Poisonox hocam klavyeyi, masaya vurarak temizledim, 2wsx yazıyor şu an. Çözümün böyle basit bir şey olacağını neden akıl edemedim ki. Umarım tekrar aynı hatayı yaşamam. Teşekkürler :D
Rica ederim :) Umarım tekrar bir sorun teşkil etmez eğer olursa elektrik süpürgesi gibi aletlere çekmeyi deneyin. Eğer o da olmazsa derin temizlik için bir Elektrik-Elektronik Müh. Bilgisayar Müh. veya yetkili bir servise götürebilirsiniz.

Geri
Yukarı