Klavyede 2 ve X tuşları çalışmıyor

m47

Kilopat
Başlıkta söyledğim gibi Shift+ - yaptığımda veya Shift tuşu kombinasyonu ile yapılan işaretleri falan yapamıyorum. Klavyenin bozuk olmadığına emini çünkü bu sorun arada bir oluyor büyük ihtimalle tuş kombinasyonu var ve yanlışlıkla basıyorum. Arada bir çözümü rastgele bir anda klavyedeki tüm tuşlara basarak hallediyorum ama bu sefer halledemedim bilginiz var mı?

Hocam işe yarar mı yaramaz mı bilmiyorum ancak denemekte fayda var:

Ayarlar>Erişim Kolaylığı>Sol taraftan Klavye'yi seçin>Sağ tarafta Filtre Tuşları seçeneğini kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Hocam işe yarar mı yaramaz mı bilmiyorum ancak denemekte fayda var:

Ayarlar>erişim kolaylığı>sol taraftan Klavye'yi seçin>sağ tarafta filtre tuşları seçeneğini kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Öyle şeyleri denedim ama Windows'luk bir durum değil tamamen tuş kombinasyonuyla falan alakalı.

Öyle şeyleri denedim ama Windows'luk bir durum değil tamamen tuş kombinasyonuyla falan alakalı.

Kanka çözdün mü ya? FIFA 2007 oynarken please vurmak için yön tuşları ve Z D ye aynı anda basmam lazım ama olmuyor hatta sadece sağ yön tuşu, alt yön tuşu ve D tuş kombinasyonunda hata var. Denedim bayağı çok saçma. Klavye de kötü klavye değil. Logitech K280e. Anlamadım. Bir nostalji yapalım dedik tadı çıkmadı.

Zamanında sosyalde bir konuda sorunu düzelten tuş kombinasyonu görmüştüm onu yaptığımda düzelmişti şu an yine aynı sıkıntım var ve bulamıyorum o konuyu. Sizin sorununuz mecbur çözümü tuş yeri değiştirmek olacaktır.

Geri
Yukarı