Hariciden dahili ekran kartına nasıl geçerim?

MelikşahKAYA

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda kırmızı ekran sorunlarıyla karşılaşmaya başladım ve bunun ekran kartının mı sebep olduğunu anlamak için dahili ekran kartına geçmeye çalıştım. Ama hiçbir yerde ne bir video ne bir anlatım metni bulabildim. Ben de size danışmak istedim. İşlemcim AMD Phenom II X2 555. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızı sökebilirsiniz.
HDMİ kablosunu dahili takıp test edebilirsiniz.
Aygıt yöneticisinden harici ekran kartını devre dışı bırakabilirsiniz.

Merhabalar, yakın zamanda kırmızı ekran sorunlarıyla karşılaşmaya başladım ve bunun ekran kartının mı sebep olduğunu anlamak için dahili ekran kartına geçmeye çalıştım. Ama hiçbir yerde ne bir video ne bir anlatım metni bulabildim. Ben de size danışmak istedim. İşlemcim AMD Phenom II X2 555. yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

Ekran kartını kasadan çıkartıp anakarta bağlayabilirsin.

Merhabalar, yakın zamanda kırmızı ekran sorunlarıyla karşılaşmaya başladım ve bunun ekran kartının mı sebep olduğunu anlamak için dahili ekran kartına geçmeye çalıştım. Ama hiçbir yerde ne bir video ne bir anlatım metni bulabildim. Ben de size danışmak istedim. İşlemcim AMD Phenom II X2 555. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

VGA kablosu kullanıyorsan onu değilse HDMI kablosunu kasanın arkasından anakarta takabilirsin. Harici ekran kartını kullanmayacaksan anakarttan çıkarabilirsin.

Sürücüsünü silebilirsiniz.
ddu yardımıyla sildim sonra ekran kartını söktüm kabloyu ana karta taktım ama olmafı siyah ekran vardı sadece
Görüntü kablosunu anakarta bağla.
siyah ekran veriyor
hepsini denedim aygıt yöneticiainden devre dışo bırakma harüç fakat yine aynı sorun siyah ekran
Ekran kartını kasadan çıkartıp anakarta bağlayabilirsin.
denedim fakat siyah ekran veriyor pc çalışıyor ama görüntü yok
VGA kablosu kullanıyorsan onu değilse HDMI kablosunu kasanın arkasından anakarta takabilirsin. Harici ekran kartını kullanmayacaksan anakarttan çıkarabilirsin.
siyah ekran veriyor denedim fakat olmadı bazı yerlerde formatla düzeleceğini gördüm fakat nasıl olduğunu bulamadım
aygıt yönetücisinü de denedüm ama yüne siyah bür ekran geldi
yokmu başka yardım edebilecek

Son düzenleme:

Geri
Yukarı