Harp okulu için yalnızca MSÜ sınavına mı giriliyor?

Havadan kastım pilotluktu onu belirtmiştim.

Bir sürü şey var. Mesele astsubaylar uçak kaldırıp indirtiyor gibi gibi. Hava kuvvetleri komutanlığı görev sistemi hakkında pek bir bilgim yok.

İllaki havacı olacağım diye bir şey yok. Sen karayı da değerlendir.

Karadansa tercihim deniz. Yüzmeyi seviyorum ve askerliğe özenmemi sağlayan kişi denizde astsubay.

Karadansa tercihim deniz. Yüzmeyi seviyorum ve askerliğe özenmemi sağlayan kişi denizde astsubay.
Bence sıralama olarak hava>deniz>kara, zaten havadan elenirsen denizi veya karayı seçmene izin veriyorlar. Hava harp okuluna girmeye engel olan bazı durumlara denizde veya karada tolerans edilebiliyor.

Bence sıralama olarak hava>deniz>kara zaten havadan elenirsen denizi veya karayı seçmene izin veriyorlar. Hava Harp Okulu'na girmeye engel olan bazı durumlara denizde veya karada tolerans edilebiliyor.

Kimse denizi tercih etmediğinden puanı daha düşük. Ama bence de hava>deniz>kara.

Deniz de güzeldir. Dho Tuzla'da karacılıktan daha rahat.

Sat olmak için ne kadar da güzel zamanlar.

Özellikle adalar denizi ısınmaya başlamışken.

Sat aşırı aşırı zor pek başarabileceğimi sanmıyorum ama yapabilirsem ne âlâ.

Kimse denizi tercih etmediğinden puanı daha düşük. Ama bence de hava>deniz>kara.

SAT aşırı aşırı zor pek başarabileceğimi sanmıyorum ama yapabilirsem ne âlâ.
Ben bir denizciyle konuşmuştum. Eğer o sene 5.000 denizci çıktıysa bunlardan 5 tanesi SAT olabiliyor demişti.

Denemekte kesinlikle fayda var. Ben olsam SAT olurdum. Özellikle elinin altında internet ve Namık Ekin gibi bir nimet varken onun bilgilerinden faydalanmamak aptallık olur.

Mesela ben ağız+burun kapatma taktiğini ondan öğrendim. Mükemmel bir şey. Tertemiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı