Harry Potter okuma sırası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarıda 2 kitap yazdığımı görmediniz herhalde. 2 kitaptan oluşur, okunup okunmaması okuyucuya bağlıdır. Siz okumak istemiyorsanız bu size özeldir.
Allah aşkına 2 kitap linkini atta görelim ya. Hala inat ediyor. Bilgi yok boş gürültü.

Fantastik Canavarlar film serisi, Harry Potter serisinden yaklaşık 70 yıl önce yaşanan olayları konu alıyor.

"Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" kitabı ise film serisinin ana karakteri Newt Scamander'ın yazdığı ve Hogwarts'ta okutulan bir ders kitabı.

Yukarıda 2 kitap yazdığımı görmediniz herhalde. 2 kitaptan oluşur, okunup okunmaması okuyucuya bağlıdır. Siz okumak istemiyorsanız bu size özeldir.

Sizin bahsettiğiniz kitap bildiğiniz film senaryosu, bir önceki filmin de senaryosu bu şekilde kitap olarak çıkarıldı tıpkı "Harry Potter ve Lanetli Çocuk" gibi. Yani toplamda üç kitap oluyor film yerine kitap okumayı tercih edenler için.

Okumanız yok herhalde attık ya yukarıda.
Asıl sizin okumanız yok galiba. Önceki yorumumda attığınız linkin hikaye olmadığını belirttim. Grindelwald'ın Suçları filminin senaryosu. Film sayısına bakarak kitap sallamayın burda.

Asıl sizin okumanız yok galiba. Önceki yorumumda attığınız linkin hikaye olmadığını belirttim. Grindelwald'ın Suçları filminin senaryosu. Film sayısına bakarak kitap sallamayın burda.
Sallama yorum yapanın kim olduğu belli de neyse. Kitap olarak dediklerim çıkmıştır ister senaryo ister dergi okunacak kitap olarak çıkmıştır ve satıştadır.

Sizin bahsettiğiniz kitap bildiğiniz film senaryosu, bir önceki filmin de senaryosu bu şekilde kitap olarak çıkarıldı tıpkı "Harry Potter ve Lanetli Çocuk" gibi. Yani toplamda üç kitap oluyor film yerine kitap okumayı tercih edenler için.
Lanetli çocuk kitabı tiyatrosundan önce çıktı diye biliyorum. Hatta paragöz Rowling direk perdeler halinde yazmış kitabı. Demek istediğim senaryo kitabı değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı