Harry Potter Oyunu: Hogwarts Legacy'den Oynanış Video Yayınlandı

Dürüst olmak gerekirse konsept dışında ilgi çeken bir şey göremedim.
Sıkı takipçisi değilim ama ben kitaplara layık bir Harry Potter oyunu görmedim bugüne kadar. Zaten büyük çoğunluğu Lego oyunu, yarısı mobil. Videoya göre fena değil. Yıllar önce yapılmış olması gereken anca yapılıyor, ona seviniyoruz işte.

@Vavien.'e katılıyorum. Harry Potter serisi aslında geniş bir evrene sahip ancak filmlerde bile tam olarak aktarılamadığını düşünüyorum. Oyunlarda da hep bir tam olmamış hissi vardı. Yeni oyunda da göze hoş gelen noktalar var ancak yine o hisse kapıldım.

Sıkı takipçisi değilim ama ben kitaplara layık bir Harry Potter oyunu görmedim bugüne kadar. Zaten büyük çoğunluğu Lego oyunu, yarısı mobil. Videoya göre fena değil. Yıllar önce yapılmış olması gereken anca yapılıyor, ona seviniyoruz işte.
Kitapları olduğunu dahi bilmiyordum. Filmleri izledim ama zamanında izledim. Bugün açmak dahi aklıma gelmez kısacası. Geçenlerde belgesel tarzı bir içerik vardı ona baktım 5 dakika dayanamadım. Gerçekten artık şu eskileri ikinciye üçüncüye yeniden yapma işi çok sıktı. Kardeşim hiç mi yeni fikriniz kalmadı. Yeni üretecek konu mu bitti evrende anlayamıyorum.

Tam olarak bilmiyorum ama sanırım PC'de çıkacakmış.
Taa duyurulduğu zaman söylediler hocam.

1647565754352.png

Yeni konular

Geri
Yukarı