Hasarlı motor alınır mı?

Husiza

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sahibinden üzerinden YZF R125 2017 absli model buldum hasar kaydı yok KMS'i ise 16 binde. Fakat sol grenajı yokmuş alıp ben yaptıracağım eğer alırsam sizce ekspertize sokup başka bir şeyyi olmadığı anlaşılırsa alınır mı?

Arkadaşlar sahibinden üzerinden YZF R125 2017 absli model buldum hasar kaydı yok KMS'i ise 16 binde. Fakat sol grenajı yokmuş alıp ben yaptıracağım eğer alırsam sizce ekspertize sokup başka bir şeyyi olmadığı anlaşılırsa alınır mı?
Fiyat uygunsa ve yaptırma masrafı az ise neden olmasın. Ama değer kaybıni goz önünde bulundurun ve başka bir şey çıkarsa almayım derim.

Fiyat uygunsa ve yaptırma masrafı az ise neden olmasın. Ama değer kaybıni goz önünde bulundurun ve başka bir şey çıkarsa almayım derim.
Teşekkür ederim. Ne bakımdan bi değer kaybı olabilir bi bilgim yokta?
Fiyatı uygunsa alınır ama Yamaha r grenajları pahalıdır biraz.
Diğer ilanlara itafen ve Absli olması göz önünde bulundurunca evet ucuz. Fiyatdan grenaj ücretine göre düşüş yapılır diye düşünüyorum.
Grenajının değişmiş olması satarken bir zorluk çıkarır mı ?

Son düzenleme:
Sol grenajı yoksa nasıl hasar kaydı olmuyor? Belli ki bir halt var kayda geçmeyen. Ben sıkıntılı olduğunu düşünüyorum şimdiden. Orijinali ile değişim yapılsa dahi fiyatı düşer. TR de değişen oldu mu fiyat düşer algısı var maalesef.

Sol grenajı yoksa nasıl hasar kaydı olmuyor? Belli ki bir halt var kayda geçmeyen. Ben sıkıntılı olduğunu düşünüyorum şimdiden. Orijinali ile değişim yapılsa dahi fiyatı düşer. TR de değişen oldu mu fiyat düşer algısı var maalesef.
Sigortadan yaptırmadıkça hasar kaydı olmuyor diye biliyorum.

Aynen öyle. Farklı sorunları varsa cebinden yaptırdıysa hasar kaydı çıkmaz. Piyasanın ne olduğu belli değil iyiden iyiye bakın baktırın motora sonra paranız heba olmasın.
Ekspertize sokmadan almayı düşünmüyorum ekspertizde kayda geçmeyen şeyler v.b çıkar mı ?

Geri
Yukarı