Hasarlı CBR 250 Alınır mı ?

Alınır mı ?

• Alınır

• Alınmaz

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Emre TAKAL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar.

Yaşadığım şehirdeki bir kişi önden kazalı 8200 KM de 2015 Model CBR 250 satıyor. Ekspertiz raporuna göre 8200 TL hasar kaydı mevcut. Satan kişinin dediğine göre ön Jant, ön Amortisör, Radyatör ve kafa demiri sıkıntılı.

Arka tarafta bir sorun yok. Farlar ve elcikler sağlam. İstediği fiyat ise 5500 TL.

Sizce bu işe girilir mi ? Ne gibi riskleri vardır ?

Teşekkürler.

Tamirattan sonra da sıkıntı çıkarma ihtimali var. Hasarlı motoru alacağına biraz daha biriktirip 11.000-12.000TL'ye temiz motoru alırsın

8200 TL ekspertiz kayıtlı bir motor kanaatimce alınmaz. Ki ön amartisör ve kafa demirinden bahsediyorsunuz, bunlar hayati şeyler. Biraz daha biriktirip sıfır ya da sıfıra yakın güzel bir motor almanızı öneririm, hayatınızdan önemli değil sonuçta.

Maalesef ki şuan 6000 TL kadar bütçem var. Üniversite öğrencisiyim ve alır almaz ilgilenmeyi düşünmüyorum. Bir hobi şeklinde haftada sadece 1 Gün ilgilenerek Custom tasarım da motor yapmayı düşünüyorum. Bundan dolayı kazalı motorları araştırıyorum ama ne tür kazaları olanları tercih etmeliyim hiç bir fikrim yok maalesef.

@Taptic Şuan üniversite öğrencisiyim Muğlada. Bursa da ise kendi iş yerim var. Motoru alıp Bursaya göndermeyi düşündüm fakat dediğiniz gibi hasar kaydı çok yüksek ve işin altından kalkamamaktan korkuyorum açıkçası. Yap-boz değil sonuçta her parça yerine direk oturmaz ve ne nerenin bilmek gerek.

hasarlı motor alınır hocam
aralık ayında R25 aldım 13.300 TL ön taraftan kazası vardı.
-ön takım
-kafa demiri
-far arka tırnakları kırıktı
- hasar kaydı yoktu motor 6000 km de aldım Rosso 2 lastik vardı.
senin durumunda bu motorun son sahibi olursun satarken çok uğraşırsın bence bulaşma

hasarlı motor alınır hocam
aralık ayında R25 aldım 13.300 TL ön taraftan kazası vardı.
-ön takım
-kafa demiri
-far arka tırnakları kırıktı
- hasar kaydı yoktu motor 6000 km de aldım Rosso 2 lastik vardı.
senin durumunda bu motorun son sahibi olursun satarken çok uğraşırsın bence bulaşma
Motorun ikinci eli kadar hasar kaydı varmış resmen. Tamam Japon alın da eti gitmiş suyu kalmış, bir ayağı çukurda birşeyler almayın.

Çok uğraştırır satarken !

Onu alacağına git elektrikli bisiklet al der susarım hayatta elden çıkaramazsın zaten motorlar arabalara göre daha zor satılıyor başına büyük bela alırsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı