Hashrate değerleri

jerayexv2

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Ravencoin kazımı yapıyorum. Yeni başladım, öncelikle başka coin kaz diyecekler konudan ayrılabilir, kalan arkadaşlar bu hashrate sizce nasıl sistem? Yeni sayılır hashrate soruyorum sadece. Daha iyisi yapılır mı yapılamaz mı? Ben yapanı göremedim. Varsa atar misiniz? Örnek almak istiyorum yoksa şu anki hashrate iyi midir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210926_010037.jpg
    Screenshot_20210926_010037.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleyen: Moderatör:
Hashrateler gayet iyi. Hocam izninizle neden Raven?

Sanırım daha kazançlı olduğu için, şöyle kaba bir hesapla sistemi;
Ravencoin madencilik hesaplayıcısı- KAWPOW ⛏️ | minerstat Raven ile 269$
Mining Calculator Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash and Monero ETH ile 217$ kazıyor.
Tabi hesaplarımı üstün körü yaptım belki yanlış yapmışımdır. Bir de ETH hesaplarken 3060'ı LHR'siz hesapladım, LHR varsa ETH de bu seviyeye bile çıkamaz.

Sanırım daha kazançlı olduğu için, şöyle kaba bir hesapla sistemi;
Ravencoin madencilik hesaplayıcısı- KAWPOW ⛏️ | minerstat Raven ile 269$
Mining Calculator Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash and Monero ETH ile 217$ kazıyor.
Tabi hesaplarımı üstün körü yaptım belki yanlış yapmışımdır. Bir de ETH hesaplarken 3060'ı LHR'siz hesapladım, LHR varsa ETH de bu seviyeye bile çıkamaz.
Öncelikle LHR olmadan 3060 + kalanlarının elektrik hariç getirisine sonrada LHR varken 3060 + kalanlarının elektrik hariç getirisine bakalım. LHR'siz 50 alabiliyorlar. 1660S ise 31 Mh alıyor. 1660Ti'de 31 veriyor. 3*31 + 50 = 143 Mh. Konu sahibi Kawpow'da şuan 68.3 Mh alıyor. Bu değerlere göre ethash ile günde 7.98 dolar, kawpow ile 6.76 dolar verecektir (mesajı attığım anki kura göre). Yani ethereum daha fazla gelir sağlıyor. Nicehash üzerinden kazım yapsa yine ravendan daha fazla kazanıyor. LHR'li olduğunda 30 hr alabiliyorlar NBMiner ile. 123 Mh ile ethash üzerinden gelirler 10 cent kadar ravendan daha yüksek oluyor. Yani neden raven olduğunu sormamın sebebi buydu. Eğer ethereum biterde olası bir ravena dönüş olursa stack yapmak için mi yoksa daha fazla getirdiğini mi düşünüyor? Çünkü normalde şuan eth daha fazla getiriyor.

Öncelikle LHR olmadan 3060 + kalanlarının elektrik hariç getirisine sonrada LHR varken 3060 + kalanlarının elektrik hariç getirisine bakalım. LHR'siz 50 alabiliyorlar. 1660S ise 31 Mh alıyor. 1660 Ti'de 31 veriyor. 3*31 + 50 = 143 Mh. Konu sahibi Kawpow'da şu an 68.3 Mh alıyor. Bu değerlere göre ethash ile günde 7.98 dolar, kawpow ile 6.76 dolar verecektir (mesajı attığım anki kura göre). Yani Ethereum daha fazla gelir sağlıyor. NiceHash üzerinden kazım yapsa yine Raven'dan daha fazla kazanıyor. LHR'li olduğunda 30 hr alabiliyorlar NBMiner ile. 123 Mh ile ethash üzerinden gelirler 10 cent kadar Raven'dan daha yüksek oluyor. Yani neden Raven olduğunu sormamın sebebi buydu. Eğer Ethereum biterde olası bir ravena dönüş olursa stack yapmak için mi yoksa daha fazla getirdiğini mi düşünüyor? Çünkü normalde şu an ETH daha fazla getiriyor.

Doğru diyorsun ben dün nedense 15+15+15+25'i toplayıp 90 bulmuşum ondan böyle çıkmış.

Doğru ETH biterde Raven'e dönüş olacaktır diye düşünüyorum bitmese bile her türlü kendime kadar kar yapabileceğim bir durum söz konusu sonuçta Raven'de bir kripto paradır değeri vardır bu arada kartım LHR V2 modelidir teşekkür ederim arkadaşlar değerli bilgileriniz için.

Öncelikle LHR olmadan 3060 + kalanlarının elektrik hariç getirisine sonrada LHR varken 3060 + kalanlarının elektrik hariç getirisine bakalım. LHR'siz 50 alabiliyorlar. 1660S ise 31 mh alıyor. 1660 Ti'de 31 veriyor. 3*31 + 50 = 143 mh. Konu sahibi Kawpow'da şu an 68.3 mh alıyor. Bu değerlere göre ethash ile günde 7.98 dolar, kawpow ile 6.76 dolar verecektir (mesajı attığım anki kura göre). Yani Ethereum daha fazla gelir sağlıyor. NiceHash üzerinden kazım yapsa yine Raven'dan daha fazla kazanıyor. LHR'li olduğunda 30 hr alabiliyorlar nbminer ile. 123 mh ile ethash üzerinden gelirler 10 cent kadar Raven'dan daha yüksek oluyor. Yani neden Raven olduğunu sormamın sebebi buydu. Eğer Ethereum biterde olası bir ravena dönüş olursa stack yapmak için mi yoksa daha fazla getirdiğini mi düşünüyor? Çünkü normalde şu an ETH daha fazla getiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı