Hassasiyet değiştirince aim kötüleşir mi?

Ben Valorant'ta 0.3 hassasiyet 1400 DPI oynuyorum ve antrenman yaparken fark ettim ki çok hızlı geliyor bana flick atarken. Biraz yavaşlatmam lazım. Fakat aklıma bu soru takıldı 2-3 gündür aim çalışıyorum deli gibi değiştirdiğimde aimim geri bozulur ve 2-3 günlük emeğim boşa gider mi? Yani kas hafızası bozulur mu?
hayır bozulucağını düşünmiyorum asıl olay sana göre en iyi sensi bulmak bence. hs atmak hızlı dönüş yapabilmek aim transveri yapabilmek bunlar yapıcağın sens ayarınada bağlı oluyor genelde

Hocam ben bir doğru sensi bulmadan önce ve bulduktan sonra için before after yapayım buraya atayım diğer kişiler içinde yardımcı olur.
1682200338254.png

Bu orta zorlukta doğru sensi bulmadan önceki eli ısındırmadan girince böyle oluyor 😀

1682200338254.png

Bu orta zorlukta doğru sensi bulmadan önceki eli ısındırmadan girince böyle oluyor 😀
1682201108149.png

Bu da sanırsam doğru sensi bulduktan sonra. Arada 3 fark var. Henüz alışmadım ve elim ısınık değil. Uzakta doğan rakiplerin kafalarının çok yanında kalıyor vuramıyorum. Alışınca bu geçecektir büyük ihtimalle. şimdi size 2-3 deathmatch attıktan sonra veyatta ne zaman kendimi alışmış hissedersem buraya tekrar deneyip fotoğrafı atacağım. Sensim 0.2 şu anda herhangi bir bozulma olur mu hocam?
hayır bozulucağını düşünmiyorum asıl olay sana göre en iyi sensi bulmak bence. hs atmak hızlı dönüş yapabilmek aim transveri yapabilmek bunlar yapıcağın sens ayarınada bağlı oluyor genelde

Son düzenleme:
@aliyilmazx Hocam çok merak ettim hangi elo için bu kadar aim kasıyosunuz
Herhangi bir elo için değil hocam aimime çok laf yiyorum o yüzden 😀
Eki Görüntüle 1751205

Eki Görüntüle 1751232
Bu da sanırsam doğru sensi bulduktan sonra. Arada 3 fark var. Henüz alışmadım ve elim ısınık değil. Uzakta doğan rakiplerin kafalarının çok yanında kalıyor vuramıyorum. Alışınca bu geçecektir büyük ihtimalle. şimdi size 2-3 deathmatch attıktan sonra veyatta ne zaman kendimi alışmış hissedersem buraya tekrar deneyip fotoğrafı atacağım. Sensim 0.2 şu anda herhangi bir bozulma olur mu hocam?
aimi maç içerisinde çok yavaş geldiği için 0.225 olarak değiştirdim.

Son düzenleme:
Herhangi bir elo için değil hocam aimime çok laf yiyorum o yüzden 😀

Bilemiyorum aim biraz da alışmana reflexlerinin gelişmesine bağlı elinin ısınık olması evet iyi bir şey oluyor ama önemli olan ısınık olmiyinca da oynayabilmek bence ölüm maçı girip sadece HS antrenmanı yapmalısdınız (CTRL'ye basmadan pick atarak) Silver'larda goldlarta takılırdım hiç aim kasmadan uğraşmadan dia ya çıktım iyi bir rank değil ama oyun bu sadece. profesyonel bir olayınız yoksa eğlenmenize bakın rank atlıyinca ödül almıyosunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı