Hastane randevusu nasıl alınır?

baliciyim

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, yaklaşık iki aydır hastane randevusu alamıyorum. Cildimde derinin belli bir kısmında kararma şeklinde yara belirdi ama hastaneye gidemiyorum. Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

Herkese merhaba, yaklaşık iki aydır hastane randevusu alamıyorum. Cildimde derinin belli bir kısmında kararma şeklinde yara belirdi ama hastaneye gidemiyorum. Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

Saat 16.00'da açılıyor diye biliyorum randevu alma yeri. Alamıyorsanız hastaneyi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Merhaba, günümüzdeki randevu sıkıntısı ve doktor sıkıntıları yadsınamaz bir gerçek. Cildiyeye gitmek isteyen bir arkadaşım 3-4 ay beklemek durumunda kalmıştı. (Randevulu gidebilmek için)
Eğer durum acilse ya da artık beklemek istemiyorsan sabah erkenden gidip sıra almak suretiyle muayene olabilirsin.

Randevu kapalı ise 182’yi arayıp hangi tarihte açılacağını öğrenip saat 16:00’dan önce MHRS sayfasını açık bırakıp 16:00’da sayfayı yenilemen gerekiyor. Çok ciddi olduğunu düşünüyorsan direkt acile git.

Geri
Yukarı