Hastaneye gitmek için karşılıklı duran duraklardan hangisinde otobüse binilmeli?

blacx1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çarşamba günü devlet hastanesinde randevum var. Birisine sordum yıldız sokak durağında bineceksin dedi. 2 tane yıldız sokak durağı var karşılıklı hangisine bineceğimi nasıl çözerim, millete sormak istemiyorum ayıp oluyor. Otobüs kültürüm fazla yok.

Hangi şehirde oturuyorsunuz bilmiyorum ancak Moovit uygulaması işinizi görebilir. Nereden nereye gideceğinizi girin kendisi size toplu taşıma rotası çiziyor zaten.

Arkadaşlar çarşamba günü devlet hastanesinde randevum var. Birisine sordum yıldız sokak durağında bineceksin dedi. 2 tane yıldız sokak durağı var karşılıklı hangisine bineceğimi nasıl çözerim, millete sormak istemiyorum ayıp oluyor. Otobüs kültürüm fazla yok.

Google haritadan başlangıç noktasından yıldız sokak durağını seçip varış noktasını seçin kısmından gideceğiniz hastaneyi yazdıktan sonra Google harita uygulaması hangi otobüse binmenizi gerektiğini söyleyecek

Hocam aynı durumu yaşadım ben de, karşılıklı iki durak varmış bizim orada da. Ben yanlışına binmiştim ve gideceğim yerin tam tersine gitmiştim birkaç durak :) Sonrasında indiğim yerden gideceğim yere doğru giden otobüse binmiştim :) hiç yoktan yaklaşık 30 dakikam gitmişti :)

Şehrinizin ulaşım uygulamasını indirip bakabilirsiniz.
Hangi şehirdesiniz?

Bilmemek değil, ögrenmemek ayıp. İnanın kimse ertesi günden hayatının sonuna kadar sizi hatırlamayacak. Ayrıca şoföre "buradan devlet hastanesi'ne gidiyor mu?" diye sormak da bir seçenek nasıl olsa şoförler bu sorularla gün icinde cok karşılaşıyorlar.
Çok haklısınız

Şehrinizin ulaşım uygulamasını indirip bakabilirsiniz.
Hangi şehirdesiniz?
İstanbuldayım

İstanbulkart uygulamasında ayrıntılı şekilde otobüslerin güzergah ve durakları gözüküyor olması lazım.

Oturduğun il ilçe mahhale söyle hemen yardımcı olayım.

Geri
Yukarı