Hat değerleri normal mi?

onuronur86

Centipat
Arkadaşlar merhabalar. Benim Türk Telekom ile sorunlarım var. 12.Mbps internet kullanıyorum bana sürekli 8 Mbps 7 Mbps bu civarlarda internet gönderiyorlar modem arayüzünden baktığımda. Önceden aynı sorun olmuş telefonda görüştüm ve 10.800 civarı göndermişlerdi. Şimdi bakıyorum çok düşük 7 civarı video bile izlenmiyor. Bina içi kablolamada sorun var mı hat değerlerim hakkında anlayan bir arkadaş bana izah edebilir mi acaba? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1608377150020.jpg
    1608377150020.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 38
Hat zayıflaması fazla SNR düşük. İç tesisatı kontrol ettirebilirsiniz. NetSpeed'den altyapı sorgusu yapınca en yakın santral kaç metre gözüküyor?

Arkadaşlar merhabalar. Benim Türk Telekom ile sorunlarım var. 12.Mbps internet kullanıyorum bana sürekli 8 Mbps 7 Mbps bu civarlarda internet gönderiyorlar modem arayüzünden baktığımda. Önceden aynı sorun olmuş telefonda görüştüm ve 10.800 civarı göndermişlerdi. Şimdi bakıyorum çok düşük 7 civarı video bile izlenmiyor. Bina içi kablolamada sorun var mı hat değerlerim hakkında anlayan bir arkadaş bana izah edebilir mi acaba? Teşekkürler.
Sanırım santral mesafeniz uzak veya iç tesisattaki kablolar eski.
Netspeed sitesinden santrale olan uzaklığınızı öğrenebilirsiniz.

Ordan baktim şuanda hepsinde soru işareti çikiyor sorguladigimda
Sanırım santral mesafeniz uzak veya iç tesisattaki kablolar eski.
Netspeed sitesinden santrale olan uzaklığınızı öğrenebilirsiniz.
Baktim ama soru işareti çikiyor bulunamadi diyor.bina 10 yıllık daha once 16 mbps tarife kullanmistim 13 mbps geliyordu .oeki bu hat degerleriyle max kac gız alinabilir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı