Hat değerlerim normal mi?

Makaleler
8
Daha fazla  
Sürekli kopmalar yaşıyorum, ISS bina içi kablolama problemi olduğunu söylüyor.
(24Mbps)

321.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
dB değerleri kötü de gözükmüyor duruyor. Hangi ISS'i kullanıyorsunuz?

dB değerleri kötü de gözükmüyor duruyor. Hangi ISS'i kullanıyorsunuz?
Superonline.

Modem girişini de kontrol edin. Gerekirse RJ 11 jakı da yenileyin veya yeniletip deneyin.

Hocam farklı modemde de denedik, sonuç aynı. Sürekli kopmalar var. İç tesisat zaten açıkta, kontrol ettik hiçbir sıkıntı yok. ISS illa problem sizde diyip duruyor.
Anlamanın en iyi yolu girişten ve evden test yapmak. O zaman daha net anlaşılır.

Anlamanın en iyi yolu girişten ve evden test yapmak. O zaman daha net anlaşılır.
Bugün TT gelip iç tesisatı ve modem bağlantısını kontrol etti, kutudaki portların yerlerini ve jak'ı da değiştirdiler, ek vardı onu kesip tek kablo yaptılar ve bağlantının kopmasıyla alakalı bir problem bulunamadı. Superonline'ı arayıp sorunun halen devam ettiğini söyleyince iç tesisat için ücretli teknik servis gönderelim diyorlar, ben zaten TT tarafından kontrol edildiğini belirtince TT'nin öyle bir yetkisi yok diyor. Farklı bir modem taktım, kopmalar yine devam ediyor. Ne modemde, ne kabloda bir sorun yok deniliyor. Muhtemelen ücreti kitleyecekler bize :)

Kutuya TT bakıyor. Eve gelene kadar ise size ait. Gelip yapsınlar bakalım. İnşallah düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı