Hat değerlerine göre hız tespiti

dağhan188

Femtopat
Daha fazla  
Selam Türk Telekom'un 100 Mbps paketini kullanıyorum ama hız testi yaptığımda 23 Mbps alıyorum hat değerlerim bu şekilde en fazla kaç Mbps alırım.

Dosya Ekleri

• Fotoğraflar 22.03.2024 17_05_45.png
    Fotoğraflar 22.03.2024 17_05_45.png
    302,1 KB · Görüntüleme: 42
Yanında herhangi bir değer yazıyor mu iç tesisatinizi yenileyin U1 kısmında hat zayıflamasi fazla bir de modemin TP-Link VC220G3U ise değiştirmenizi öneririm bu arada 100 Mbps destekliyor diye kim dedi size.

Bir de forumturknet sitesinde konu aç istersen daha iyi anlayan kişiler var bu konuları.

Yanında herhangi bir değer yazıyor mu iç tesisatinizi yenileyin U1 kısmında hat zayıflamasi fazla bir de modemin TP-Link VC220G3U ise değiştirmenizi öneririm bu arada 100 Mbps destekliyor diye kim dedi size.

Bir de forumturknet sitesinde konu aç istersen daha iyi anlayan kişiler var bu konuları.

3-4 altyapı sorgulama sitesinden sorguladım hocam. Modemi 1 hafta önce Türk Telekom değiştirdi. Kablo dışarıdan ankastre kutusundan geliyor iç tesisattan bağlı değiliz.

TurkNet'te sorgulama yapınca ne sonuç çıkıyor ankastreden modeme gelen kabloyu yenileceksin zaten bir de o modem sorunlu sürekli CRC basıyor ilk önce iç tesisatinizi yenileyin.

TurkNet'te sorgulama yapınca ne sonuç çıkıyor ankastreden modeme gelen kabloyu yenileceksin zaten bir de o modem sorunlu sürekli CRC basıyor ilk önce iç tesisatinizi yenileyin.

2 ay önce falan sorgulama yapmıştım her sitede sonuç 100 mbpsydi şu an ise altyapı yok diye gözüküyor. Hocam iç tesisat kurulmamış dışarıdaki ankastreden geliyormuş internet görevli öyle söyledi.

Geri
Yukarı