Hat kablosu önerisi

uqurkaya9

Centipat
Merhabalar, 70 metrelik ekli hat kablom var. Ankastreden çektim, bağlantı sinyalim dalgalı hızı ve değerleri kötü ADSL olmasına rağmen. Kabloyu değiştirmek istiyorum eksiz direk gelecek şekilde. Önerebileceğiz hat kablosu var mı?

@uqurkaya9

Çoğu kişinin CAT-6 önerme nedeni bakır oranı ve kalitesinin yüksek olmasıdır. Piyasada kaliteli telefon kabloları pahalı oluyor.

Siz bulabiliyorsanız klasik telefon kablosu bile işinizi görecekti. Bakır oranı ve kalitesinin yüksek olması gerekli. Yoksa anlamı olmuyor.

@uqurkaya9

Çoğu kişinin CAT-6 önerme nedeni bakır oranı ve kalitesinin yüksek olmasıdır. Piyasada kaliteli telefon kabloları pahalı oluyor.

Siz bulabiliyorsanız klasik telefon kablosu bile işinizi görecekti. Bakır oranı ve kalitesinin yüksek olması gerekli. Yoksa anlamı olmuyor.

Anladım tamamdır sağolun
Nexans Cat 6 Ethernet Kablosu 23 AWG %100 Bakır Metre Seçenekli Fiyatları ve Özellikleri bu ürünü almalısın

Nolur ne olmaz diye cat6 al sen bir anda bölgenize fiber fln gelir sonra 2.kez ugraşmak zorunda kalma

uçları çakılı mı geliyor ? gelmezse elektrikçiye mi hallettirmek gerekir ?

Broadband interneti senin evine getiren kablo iki tane ince bakır kablo zaten(fiber hariç) Yani cat 6 yada normal bir bakır kablo da çeksen farketmez. Sağlam bir kablo işini görür

Yeni konular

Geri
Yukarı