Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın İstifa Ettiği İddiaları

Hocam siz hataylı idiniz galiba yanlışsam düzeltin. Her hangi bir kentsel dönüşüm vs olmadı mı ? Veya bina sahiplerine belediye öneri sunmadı mı?
Antakya'yı son dönemde bilmiyorum. İskenderun'da hep gündemdeydi ancak biz Türk milleti olarak başımıza bir hal gelmeden ders almıyoruz ama şöyle de bir şey var, şimdi gelseler beni evimden çıkartsalar ben de kentsel dönüşüm için çıkmak istemem.
Devletin bize o dönem boyunca kalacak evimize yakın bir daire sunması gerekli. Vergilerimiz bu yüzden var.
Başarısız isen kabullen ve istifa et, bu kötü değil iyi ve erdemli bir davranıştır böylece kimsenin ahını almamış olursun.
Ölen öldü hocam. :(

Ölen öldü ama çoğu bina bir artçıyla yıkılacak vaziyette. Mahallem iyi ama cumhuriyet mh. Falan çok kötü. Artçılar hala devam edyor geçen 5.1 deprem oldu hatayda. Bitmiyor depremler.

Zaten ben de aleviyim dostum. Ben hatay samandağ'lıyım. Şu an deprem dolayısıyla Ankara'dayım.
Ben de Ankara'dayım. Müsait olursanız tanışmak isterim. Zaten Samandağ'lıyım diyince tahmin etmiştim. Suni köyü zaten Samandağ'da iki tane. Birisi de bizim köy. Gerisi çoğunluk Alevi bir kısım ise Ermeni köyü.

Geri
Yukarı