Hatay/Kırıkhan'da depreme müdahale edilmiyor

msport

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar Hatay/Kırıkhan'da tanıdığım var. şu an enkaz altında ama hiçbir şekilde Kırıkhan bölgesine müdahale edilmiyor, edilse bile sonrasında terk ediliyor. CİMER'e yazdığım ihbarlar bile iletilmiyor. Bu durumu paylaşalım. Sadece kendi tanıdığım için değil diğer insanlarında ailelerine de müdahale edilmiyor. Bu durumun dile getirilmesi lazım paylaşımlar olursa belki ekipler müdahale eder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Hatay/Kırıkhan'da tanıdığım var. şu an enkaz altında ama hiçbir şekilde Kırıkhan bölgesine müdahale edilmiyor, edilse bile sonrasında terk ediliyor. CİMER'e yazdığım ihbarlar bile iletilmiyor. Bu durumu paylaşalım. Sadece kendi tanıdığım için değil diğer insanlarında ailelerine de müdahale edilmiyor. Bu durumun dile getirilmesi lazım paylaşımlar olursa belki ekipler müdahale eder.
Hatayda binalar yola doğru yıkıldığı için ulaşım pek kolay olmuyor.

Dostum 15 bin yıkık bina varken 45 bin kişi saha da. Her binaya yardım etmeleri imkansız.

Dediğim gibi mevzu sadece kendi tanıdıklarım kurtulsun mevzusu değil. Koskoca şehir kaderine terkedilmiş durumda. Ses olduğu halde yarım bırakılıp gidilen enkazlar olduğu söyleniyor.

DM yoluyla Twitter'dan PurpleBixi'ye yaz, Babala hattını aramayı dene.

Hattın numarası var mı hocam Twitter üzerinden mesajla ulaşamıyorum.

Belki işinize yarayabilir. afetbilgi.com , yakinimibul.net , deprem.io , depremihtiyac.com , birkirabiryuva.com , tiny.cc/dinleme gibi gibi siteler mevcut.

Son düzenleme:
Belki işinize yarayabilir. afetbilgi.com, yakinimibul.net, deprem. IO, depremihtiyac.com, birkirabiryuva.com, tiny.cc/dinleme gibi gibi siteler mevcut.

Hocam maalesef ulaşmaya çalıştığım yakınım vefat etti...

Geri
Yukarı