Hatchback vs Crossover/SUV

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Skoda sağlamlığı ile bilinen bir araçtır. Kodiaq hem donanımlı hem de güçlü yaylara sahip bir süspansiyon kullanıyor. Tek eksisi 4 X 4 modeli ağır bir yapıya sahip motor ve şanzımanından kaynaklı biraz daha zor hızlanan bir model. Fakat SUV baktığınıza göre amacınız konfor. Tavsiyemdir bu araç.

Kia sportage öneririm sınıfının en sağlamı ayrıca en az donanımsal ve elektronik sorun çıkaranı arazi performansı rakiplerinden iyi konforu yükesek bagaj hacmi iyi ve içi lüks. Ayrıca içi rakiplerinden geniş. Ayrıca 140 beygir olması onu qashqai ve 3008'den önde yapıyor kendimiz 1100km İstanbul Trabzon yolunda 5 kişi kullandık ve çok rahattı 180km/hlerde dreksiyon titreme içrei aşırı ses alma yaşanmadı ve Trabzon'da yaylaları gezerken (asfalt değil sadece köylülerin kullandığı muhtarın el sürmediği çamurlu ve bol çukurlu, taşlı toprak yol) sorun çıkartmadı bana mısın demden gitti ve bunu ekonomik modda motaru tam güç kullanmazken yaptı. Akrabamızda tucson var 2018 o 4 çekerde zorlanırken biz rahatça geçtik ve toprak olan dik bayırlarda 5 kişi zorlanmadan çıktı.
Edit: Bizim kullandığımız model 2014 ve Full paket koltuk ısıtma yol bilgisayarı cam tavan sesli komut gibi özellikleri var.

Sıkıntı yok recep Abi'yi ikna edecek videoyu buldum sizde izleyin sizde aşık olun bu güzelliğe.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiçbir şekilde civic EG6'nın yerini tumamaz benim gözümde ancak güzel arabanın arkası çok güzel gözüküyor özelliklede stopları. Benim önerim ise T-Roc'dan yana olur. Seat Ateca'da güzeldir tercihlerin arasında koyulabilir.

Hiçbir şekilde civic EG6'nın yerini tumamaz benim gözümde ancak güzel arabanın arkası çok güzel gözüküyor özelliklede stopları. Benim önerim ise T-Roc'dan yana olur. Seat Ateca'da güzeldir tercihlerin arasında koyulabilir.
Recep Abi'nin ne alacağı ortaya çıktı zaten geliyor gelmekte olan Tucson 1.6

Arkadaşlar araç sürekli arazide olmayacak. Yılda bir kere çıkacakmış. :D Eğer sportif sürüşten hoşlanılıyorsa yılda bir kez için Hatchback alınabilir yine. SUV farklı bir yaşam tarzı ve dünya da o yönde ilerliyor. Tercih meselesi tabi.

Arkadaşlar araç sürekli arazide olmayacak. Yılda bir kere çıkacakmış. :D Eğer sportif sürüşten hoşlanılıyorsa yılda bir kez için Hatchback alınabilir yine. SUV farklı bir yaşam tarzı ve dünya da o yönde ilerliyor. Tercih meselesi tabi.
Şişttt. İkna olmuyor hiçbir şekilde :D Honda Civic'e felan yön vereyim dedim adam çalım attı.

Civic'i ne yapsın ki? Eski Civic değil bunlar. Yenileri sadece göz boyamalık arabalar bence. Eskilerinin yerini asla tutmuyor. :D
Aslında beğendi sevdi de ama şöyle bir yorum yaptı : Bir başka favroi aracım ama yayla yolunun taşı, akar gözümün yaşı...

Civic'i ne yapsın ki? Eski civic değil bunlar. Yenileri sadece göz boyamalık arabalar bence. Eskilerinin yerini asla tutmuyor. :D.

İşte hiçbir şekilde benim için EG6 yerini tutamaz. Açıkçası ben tuscon almam neden hydai alerjim var benim bir türlü ısınamıyorum markaya ve araçlarına nedense. Açıkçası alır A3 sedan 2015-2020 eski modellerde sportback alır çıkarım işin içinden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı