SUV Nissan Qashqai Nasıl?

TheNBCSM

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Game Server
Ben genç bir kişiyim.
Bir SUV satın almak istiyorum, yeni Qashqailer çok hoşuma gidiyor ama tamda emin olamıyorum.
Önümüz tatil ve bir ülke turuna çıkmak istiyorum.
Günlük hayatımda da sık sık kullanacağım.
Yeni Qashqai Tekna+ 1.6'yı düşünüyorum.

Araç hakkında bilgisi veya tecrübesi olan var mı?
Şu özelliği iyi şu özelliği kötü gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aracın aynısı bizim arabamız babam kullanıyor gayet memnun bir sorun varsa bana sor ben babama yöneltebilirim.

Efendim çok memnun edersiniz beni.
Zaten öyle çok uber süper bir araba bilgisine sahip değilim.

Merak ettiklerim ise şunlar;
Şehir dışı hiç yolculuk yaptınız mı?
Şehir içi ve şehir dişi benzin giderleri nelerdir? (lt?)
Aracı kullanırken sizi veya babanızı rahatsız eden bir durum oluyor mu? (konforsuz olması,sarsılma vs)
Ve bagaj hacmi hakkında çoğu kişi internet üzerinde bagajın yetersizliğinden bahsetmiş ama.
(Galeride gittim gördüm aracı evet hatta anlaştık bile diyebilirim. Ancak hiç çıkarma fırsatımız olmadığı için bu sorularıma yanıt bulamadım)
Honda CR-V tavsiye ederim. 1.6 dizel motor olanından.

Çok teşekkür ederim, tavsiyeniz için ama ben daha gencim ^^' bana göre çok ciddi bir araba :)

Efendim çok memnun edersiniz beni.
Zaten öyle çok uber süper bir araba bilgisine sahip değilim.

Merak ettiklerim ise şunlar;
Şehir dışı hiç yolculuk yaptınız mı?
Şehir içi ve şehir dişi benzin giderleri nelerdir? (lt?)
Aracı kullanırken sizi veya babanızı rahatsız eden bir durum oluyor mu? (konforsuz olması,sarsılma vs)
Ve bagaj hacmi hakkında çoğu kişi internet üzerinde bagajın yetersizliğinden bahsetmiş ama.
(Galeride gittim gördüm aracı evet hatta anlaştık bile diyebilirim. Ancak hiç çıkarma fırsatımız olmadığı için bu sorularıma yanıt bulamadım)

Çok teşekkür ederim, tavsiyeniz için ama ben daha gencim ^^' bana göre çok ciddi bir araba :)
Bagaj hacmi konusunda sıkıntınız olmasın gayet güzel
şehir dışına yolculuk yaptık hız değerleri 180 km/h'a kadar geldi ancak sarsılma gibi bir durum yaşamadık
malesef benzini lt olarak hatırlamıyor.
bir sıkıntısı var babam start stop özelliğini sevmiyor (co2 tasarrufundan bahsediyorum) onu kökten kapatamıyorsunuz illaki aracı her çalıştırdığınızda kapatmanız gerekiyor

Bagaj hacmi konusunda sıkıntınız olmasın gayet güzel
şehir dışına yolculuk yaptık hız değerleri 180 km/h'a kadar geldi ancak sarsılma gibi bir durum yaşamadık
malesef benzini lt olarak hatırlamıyor.
bir sıkıntısı var babam start stop özelliğini sevmiyor (co2 tasarrufundan bahsediyorum) onu kökten kapatamıyorsunuz illaki aracı her çalıştırdığınızda kapatmanız gerekiyor

Selamlar, iyi geceler :)
Neden böyle sorular soruyor diye düşünmeden yanıtladığınız için teşekkür ederim.
Sarsılma sorusunu minik arkadaşım için sormuştum onun ve kendi adıma size ve değerli babanıza teşekkür ederiz.
Zaman ayırıp sorduğunuz için teşekkür ederim, sevgiyle kalın.
Hoşçakalın!!!

Selamlar, iyi geceler :)
Neden böyle sorular soruyor diye düşünmeden yanıtladığınız için teşekkür ederim.
Sarsılma sorusunu minik arkadaşım için sormuştum onun ve kendi adıma size ve değerli babanıza teşekkür ederiz.
Zaman ayırıp sorduğunuz için teşekkür ederim, sevgiyle kalın.
Hoşçakalın!!!
Başka sorularınız olursa sormaktan çekinmeyin buralarda olacağım :) .

SUV düşünüyorsanız Kugaya da bakın derim. Daha yeni aldım ben de. Tam bir konfor arabası (C-D sınıfı bir SUV zaten). Lakin ben hız yaparım diyorsanız SUV bakmayın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı