Hatırladıkça yerin dibine girdiğimiz anılar

Benimki top 5'e girebilecek türden bir rezillik, hatırladığım her saniye kendimi yok edesim gelir.

Lise son zamanında yakın arkadaşlarımdan birinin iPhone 7 telefonu vardı siyah renkliydi, olur ya arkadaşının telefonunu boşta gördüğün an kameradan el hareketleri falan çekersin, biz bunu bayağı abartıyorduk. Baktım öğretmenler masasının orada arkadaşım, zil çalalı 1 dakika olmuş, telefonu da masada, aldım telefonu başladım el hareketlerine, ayağımı çektim, türlü türlü hareketler falan ama yüzüm gözükmüyordu tabii.

Arkadaşımın cebinden telefonu çıkarmasıyla girdiğim şok ve kalbime gelen acı... Masada ki telefon sınıf hocamızınmış, telefon kilidi var açıp galeriden de silemedim... Çare hocaya söylemekti... Neyse ki kızmadı, ama şeytanla anlaşma yapmak zorunda kalmıştım. 🥲

Sınıfın vurdumduymaz ve yaramaz kişisiydim, disipline gitmemek için sene sonuna kadar o kadının dersinde çok uslu durmak zorunda kalmıştım. 🙂

Neyse anıya gelecek olur isek, okulumda yangın tüpünü sıkmıştım yanlışlıkla bir şekilde. Her yer duman altı olmuştu. Çok utanmıştım

Denemeyi çok istediğim bir şey. Yangın tüpü sıkamadım ama ortaokuldan mezun olurken 4 yıldır hayalini kurduğum acil durum düğmesine bastım. Düğme bozukmuş☹

Denemeyi çok istediğim bir şey. Yangın tüpü sıkamadım ama ortaokuldan mezun olurken 4 yıldır hayalini kurduğum acil durum düğmesine bastım. Düğme bozukmuş☹
Ben orayı temizleyen temizlik görevlisine üzüldüm aslında bu hikayede. Kadın bayağı sevdiğim birisiydi, bayağı da uğraşmış temizlemek için. :(

Otobus aniden fren yapınca bir kızın üzerine düştüm tutunamadım ne zaman hatırlasam kötü olurum.

Ben de ortaokulun başlarında serviste bir çocuğun üzerine ağırca çantamla düşmüştüm(ralli sürer gibi okul servisi süren servisçiye saygılarımı iletiyorum) utancımdan servise binmeyi bıraktım ve taşınıncaya kadar yarım saatlik yolu yürümüştüm.

Ben de ortaokulun başlarında serviste bir çocuğun üzerine ağırca çantamla düşmüştüm(ralli sürer gibi okul servisi süren servisçiye saygılarımı iletiyorum) utancımdan servise binmeyi bıraktım ve taşınıncaya kadar yarım saatlik yolu yürümüştüm.
Benim de elimde 2 3 laptop vardı sipariş götürüyordum. 🥴

İl.

Merhaba. Bugün başlıktaki anılarıma bir yenisi eklendi. Sizinle paylaşmak istedim. Sizin de böyle anılarınız varsa okumak isterim😊 kardeşim bugün birinci sınıfa başladı. Onu okula götürüp bahçede bekledim alışsın diye. Ayakta durmaktan yorulmuştum, kardeşim de gayet iyi uyum sağlamıştı. Zil çalınca eve döneceğimi haber vermek için sınıfına gittim. Birden tüm çocuklar dışarı fırladı. Öğretmenleri dışarı çıkardı. Çok hızlı yürüdüklerinden bir türlü yetişemedim. Öğretmenleri, hadi çocuklaar falan deyip okulu turlarken ben de peşlerinden velilerin bakışları arasında birlerin kafilesinde katıldım. Velilerin kimi kıs kıs güldü, kimi ters ters baktı. Bizim ufaklıkta sürekli koşup bir oraya bir buraya gidiyordu. Çocuğa tüm okulu turlayıp oturduklarında anca ulaşabildim. Aynı zamanda okulda yorulunca oturayım derken arka üstü düştüm ve bir çocuğu arkadaşım zannedip deli gibi bağırdım. Bir daha o okula adımımı atmak istemiyorum ama bir hafta boyunca kardeşimi ben götürmek zorundayım☹

İlk okulda final maçı aslında gayet güzel oynuyorum maç 4-4 2 golu ben atmışım sonra biraz dinlenmek için kalenin yanına oturdum o sıra atak yaptılar ve bende üstün oyuncuuk yeteneklerimi kullanıp kendimi kaleci sanıp topu elime aldım ve penaltı gol ve yenilgi.

Geri
Yukarı