Hatırlayamadığım TF2 benzeri oyun

Gibraltar

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Ya bir oyun vardı küçükken videolarını izlerdim. Böyle Team Fortress 2 gibiydi. Sınıflar vardı, ama her şey kareydi Minecraft gibi. komandolar vardı. Madenciler vardı. İstediğin yere bloklardan bir şeyler inşa ediyordun.
Bu oyunu oynamak istiyorum ama bir türlü ismini hatırlayamadım. Sizin bildiğiniz, bu anlattıklarım özelliklere uyan bir oyun varsa ismini söyleyebilir misiniz?

Ya bir oyun vardı küçükken videolarını izlerdim. Böyle Team Fortress 2 gibiydi sınıflar vardı ama her şey kareydi Minecraft gibi komandolar vardı madenciler vardı istediğin yere.
Bloklardan bir şeyler inşa ediyordun. Bu oyunu oynamak istiyorum ama bir türlü ismini hatırlayamadım. Sizin bildiğiniz bu anlattıklarım özelliklere uyan bir oyun varsa ismini söyleyebilir misiniz?

Ravenfield önceden oynamıştım.
Ya bir oyun vardı küçükken videolarını izlerdim. Böyle Team Fortress 2 gibiydi. Sınıflar vardı, ama her şey kareydi. Minecraft gibi komandolar vardı. Madenciler vardı. İstediğin yere bloklardan bir şeyler inşa ediyordun.
Bu oyunu oynamak istiyorum ama bir türlü ismini hatırlayamadım. Sizin bildiğiniz, bu anlattıklarım özelliklere uyan bir oyun varsa ismini söyleyebilir misiniz?

Ravenfield önceden oynamıştım.

Bu tarz bir oyundu ama grafikleri falan bu tarz değildi böyle bir de zombi oyun modlar falan vardı.

Bu onun çakması değil miydi bunu oynadım daha önce.

YouTube'da oynayan bir kanal vardı.

YouTube'da oynayan bir kanal vardı.

Hatta Türk bir kanal.

Yeni konular

Geri
Yukarı