Hava akışı iyi F/P kasa önerisi

Emovic

Hectopat
3 fanlı ekran kartım var. 240M sıvı soğutma sığacak F/P kasa önerisi belirli bir bütçe yok fiyatlara göre karar vereceğim. Ama kasaya fazla para vermek istemiyorum ne kadar uygun olursa o kadar iyi.

Forumdan önerilerle aldığım, fazla para vermeden alabileceğin bence en iyi kasa bizzat kullanıyorum, içine dünyayı alır.

Tavsiye edilen bir model:

Hocam bu mu iyi Dark Guardian Pro mu bende 2 tane bilgisayar var 2. bilgisayarımın kasasını değişeceğim asıl bilgisayarımda Dark Guardian Pro var attığınızın beyazını almayı düşünüyorum çünkü beyaz kasa daha çok hoşuma gidiyor. Eğer zoko daha iyiyse asıl bilgisayarıma zokoyu kullanacağım 2. bilgisayara Dark Guardian Pro kullanacağım.

Hocam bu mu iyi Dark Guardian Pro mu bende 2 tane bilgisayar var 2. bilgisayarımın kasasını değişeceğim asıl bilgisayarımda Dark Guardian Pro var attığınızın beyazını almayı düşünüyorum çünkü beyaz kasa daha çok hoşuma gidiyor. Eğer zoko daha iyiyse asıl bilgisayarıma zokoyu kullanacağım 2. bilgisayara Dark Guardian Pro kullanacağım.
DARK daha eski bir marka diye biliyorum. Bütçeniz varsa DARK daha iyi bir tercih olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı