Hava akışı iyi kasa önerisi

Büyük kasa gerçekten hiç hoşuma gitmiyor. Biraz daha küçük bir kasa olsaydı keşke :(
Küçüklerde de birçok iyi alternatif vardır. Araştırmaya devam edin. Ben 2008'de Corsair cardibe spec 4 kırmızı-siyah kasaya sistem toplamıştım. Hem çok güzel görünüyordu hem de boyutları vs. idealdi. Şimdi yoktur o kasa ama Corsair'de güzel kasalar var. Çok seçenek var.

Geniş ve iyi bir hava akışı olan bu kasayı atıp kaçıyorum. PSU seçimini diğer arkadaşlar yapsın.

Geniş ve iyi bir hava akışı olan bu kasayı atıp kaçıyorum. PSU seçimini diğer arkadaşlar yapsın.

Bu kasa 3 favorimden biri ama dark'a 500 vereceğime 300 daha verir, yukarıda aşık olduğum coolmaster'ı alırdım ben. Ki zaten öyle de yapacağım. :) Ama sınır 500'se alınabilir tabii ki.

Sen benim kasaya çok yükseldin herhalde 😂😂
Senin kasa bitik her yerde. Bir tek Vatan'da var. Ben şimdi gitsem oradan 875'e alsam çok kazık yemiş oluyor muyum? Sen nereden, kaça, ne zaman aldın?
Kaliteli ve kendini kanıtlamış bir seçenek var;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da tam FP kasası imiş ama aklım coolmaster'da kaldı. Büyük ihtimal yarın alacağım.

Son düzenleme:
Cooler Master Masterbox TD500 mesh kullanıyorum, gerek hava akışı gerek kaliteli bileşenleri şıklığı, kablo toplama mesafesi kesinlikle öneririm. Tek eksiği arka egzoz fanı yok bir fan parası daha çıkacak kısacası.

Cooler Master Masterbox TD500 mesh kullanıyorum, gerek hava akışı gerek kaliteli bileşenleri şıklığı, kablo toplama mesafesi kesinlikle öneririm. Tek eksiği arka egzoz fanı yok bir fan parası daha çıkacak kısacası.

Fan önemli değil arkadaki. Takarız. 875 değer mi yani? Siz ne zaman, kaça aldınız?

Geri
Yukarı