Hava akışı iyi kasa önerisi

Bütçe
1500 - 2500

Serchez

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller, Vento VG04F kasa kullanıcısıyım soğutmada zorlanan kompakt bir kasa, hazır sistem aldığımda gelmişti yeni kasa arayışına girdim hava akışını iyi yapan ve görünüş olarak da tatmin eden kasa önerilerine açığım. CM ML 240mm soğutucu radyatörü üst tarafa alacağım şu anda bu kasada sığmadığında ön panele almış bulunmaktayım ön taraf cam olduğu için havayı çıkartamıyor.

Asut GT 501 demek istiyorum ama son dönemde fiyatları çok arttı. Bütçe içerisine sığmayabilir. Belki temiz 2. el olabilir. Sıfır olarak bir ufak kardeşi 301 olabilir.

Mesh kasalara odaklanmanı öneririm. Ben Lian Li Lancool 215 Mesh kasa kullanıyorum; önde 2x200 mm fan, arkada da 120 mm egzoz fan var. Ek olarak sıvı soğutma kullanıyorum, hava akışı çok iyi durumda oluyor.

Warcry rezalet bir kasa hava akışı çok kötü alınmaz icue 220t de o parayı hak etmeyen bir kasa.

Corsair 4000D Airflow kasada 2 tane fan var soğutma kısmında birşey diyemem ekstra fan aldığında iş yapabilir sade, geniş iç hacmi, kablolama alanı var ama fan için ekstra bir bütçeye sahip değilim fanlı kasa önerebilirmisiniz rica etsem ?

Corsair 4000D airflow kasada 2 tane fan var soğutma kısmında bir şey diyemem ekstra fan aldığında iş yapabilir sade, geniş iç hacmi, kablolama alanı var ama fan için ekstra bir bütçeye sahip değilim fanlı kasa önerebilir misiniz rica etsem?

Dostum kas 2000TL geriye 500TL bütçen kalıyor ön tarafa 3 tane Aerocool Mirage 12 Lite fan alırsın tanesi 150TL 3 tanesi 450TL ön tarafa takarsınız 3 fanı böylece çözersiniz benim fanlarım da Corsair olsun istiyorsanız 240TL'ye Corsair AF120 satılıyor Sinerji de yine onu da alabilirsiniz.

Dostum fan sayısı az diye lütfen fan sayısı fazla olan daha düşük kalitede kasalara yönelme fan takılabilir bir şey ve nispeten ucuz 150-160TL'ye Mirage 12 Lite fanlar alıp güzel bir görüntü elde edersin.

Ön tarafa 2 fan arkaya 1 egzoz fan koyduğun anda zaten kasanın hava akışı sorunu kalmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı