Hava Durumu Scripti Nasıl Hazırlanır?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Aradığım script Mgm gibi ben hava durumu tahminlerimi il il, şehir şehir kendim hazırlayacağım. Başka kaynaktan çekmeyecek. Aradım biraz hep başka kaynak hava durumu tahminlerini çekiyorlar. Ama kendim hazırlayacağım. Böyle bir script arıyorum.

Hava durumu scripti hazırlamayacağım hava durumu tahmini hazırlayacağım başlık hatalı.

Başka kaynaktan çekmeyecek derken ne demeye çalıştın anlamadım. Daha doğrusu pek anlamak istemedim.
Yani bu dediğin şuna çıkıyor,
81 ilin her birinden meteoroloji balonu bırakacaksın. Tahminleri tek tek alacaksın sitene yazacaksın. Biraz imkansız gibi geldi...

MGM'den verileri al, sitende göster. Ama diyorsan ben balon gönderirim, tabi senin kararın.

Ben hava tahmin modellerini inceleyip kendim tahmin yapacağım. Neyse ki artık bu konuda daha iyiyim, ne yapmam gerektiğini biliyorum. O zamanlar kodlama bilgim şu anki gibi değildi.

Başka kaynaktan çekmeyecek derken ne demeye çalıştın anlamadım. Daha doğrusu pek anlamak istemedim.
Yani bu dediğin şuna çıkıyor,
81 ilin her birinden meteoroloji balonu bırakacaksın. Tahminleri tek tek alacaksın sitene yazacaksın. Biraz imkansız gibi geldi...

Mgm'den verileri al, sitende göster. Ama diyorsan ben balon gönderirim, tabii senin kararın.

Başka sitelerden çekilerek nasıl yapılır?

Yeni konular

Geri
Yukarı