Hava Harp Okulu'na gitmek için ne yapılmalı?

newuser2121

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, şu an TYT bazında 50 net geliyor ve nasıl çalışacağımı gerçekten bilmiyorum. Tecrübeli birisi varsa yardımcı olabilir mi?
(HHO istiyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sene sonu 100 net yapabilmen ayrıca fiziksel olarak da çok iyi olman lazım. En önemlisi sağlık. Düz taban veya ameliyat olmaması gerek. Ailende terör örgütleri ile bir geçmişi olan birinin olmaması lazım.

Pilot olmak gibi bir düşüncen var ise "gözlerinin sağlığının çok iyi olması gerek" diye biliyorum.

Cevap veren herkese teşekkürler TYT bazında ne yapmalıyım nasıl çalışacağımı bilmiyorum ve sınava 100 gün kalmış🫤

MSÜ için endişelenme MSÜ sadece çağırılma sınavı. Ortalama 70 net yaparsan çağırılırsın bizzat çağırıldım. Önemli olan üniversite sınav sonucun.

MSÜ için endişelenme MSÜ sadece çağırılma sınavı. Ortalama 70 net yaparsan çağırılırsın bizzat çağırıldım. Önemli olan üniversite sınav sonucun.

Tamamdır.🙂 ama şu an TYT konusunda fen dersleri başta olmak üzere çok zorluk çekiyorum birkaç anlatım kitabı aldım ve bunlar üzerinden konuyu dinleyip kitaptan takip ediyorum sizce başka yapmam gereken önemli şeyler var mı tecrübeli birisi olarak ne tavsiye de bulunursunuz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır.🙂 ama şu an TYT konusunda fen dersleri başta olmak üzere çok zorluk çekiyorum birkaç anlatım kitabı aldım ve bunlar üzerinden konuyu dinleyip kitaptan takip ediyorum sizce başka yapmam gereken önemli şeyler var mı tecrübeli birisi olarak ne tavsiye de bulunursunuz? Teşekkürler.

Konulara hiç başlamadıysan başla ve hızlıca bitir bittiği an deneme çöz zaten belli soru kalıpları oluyor özellikle biyolojide kolay kolay değişmiyor. Deneme hem konuyu ana hatları ile hatırlamanıda sağlar.

Geri
Yukarı