Hava Harp Üniversitesi nasıldır?

Akif büyükdağ

Centipat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Benim hayalim MSÜ'nün sınavı ile hava harp üniversitesine gitmek ama cevabını internette bulamadığım bazı sorularım var mesela okul yatılımı rahatlık durumundan nasıl (zorunlu yurttamı kalıcaz ev kiralayabilir miyiz) 4 sene boyunca üniversitede ne yapacağız cevabını bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.

Sanırım oranın askeri okul olduğunun farkında değilsin pek:) Yatılı tabii ki. Rahatlık falan yok tam gaz devam yani. Hatta bol bol rahatsızlık var. Ev kiralama falan yok. Gezmeye sadece hafta sonları ve bazı tatillerde nöbetin veya cezan yoksa çıkabileceksin.

Sanırım oranın askeri okul olduğunun farkında değilsin pek:) yatılı tabii ki. Rahatlık falan yok tam gaz devam yani. Hatta bol bol rahatsızlık var. Ev kiralama falan yok. Gezmeye sadece hafta sonları ve bazı tatillerde nöbetin veya cezan yoksa çıkabileceksin.

Rahatlık derken yatma durumundan falan bahsettim yoksa rahat olmayacağını biliyorum😃

Rahatlık derken yatma durumundan falan bahsettim yoksa rahat olmayacağını biliyorum😃
4 ya da 5 kişilikti sanırım odalar. Ranza usülü. Ama altında biri yatmıyor da çalışma masası oluyor. Değişmediyse.

Geri
Yukarı