Havacılık İle İlgili Tavsiyeler

WhiteFountain

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar son zamanlarda havacılığa ilgim çok arttı. Sürekli belgesel izleyip araştırmalar yapıyorum. Yolda yürürken bile 10 dakikada bir kesin gökyüzüne bakarım uçak geçiyor mu diye geçiyorsa Flightradar 24'den detaylarına bakıyorum. Takıntı haline bile gelmiş olabilir. Şimdi sizden istediğim Youtube gibi platformlarda Türkçe/İngilizce fark etmez Kerem Gök gibi insanlar aramaktayım.Varsa bildiğiniz paylaşırsanız çok mutlu olurum. Şimdiden bile hedeflerimi bu doğrultuda koyuyorum. İyi forumlar...

Buraya konu aç, sorular sor emin ol daha fazla fayda görürüsün. Havacılık bilgisi cidden çok iyi ve çok meraklı bir sürü arkadaş var. YouTube linkleri de paylaşılıyor zaten burada. Hem Havacılık kategorisinin gelişmesine sen de katkıda bulunursun:)

Ben de senin gibiyim. 2 gün önce sahile yakındım ve oturup 30 dakika boyunca FlightRadar'dan üstümde dönüş yapan uçakları takip ettim. Havacılık kategorisi bana çok şey öğretti, eminim sana da öğretecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı