Havale Yolu ile Dolandırılmak

harun101010

Hectopat
Daha fazla  
Facebook sayfası üzerinden Elektronik Market diye bir sayfada Avrupa'dan gelen telefonları sattıklarını iddia ediyorlardı. Ben de sipariş verdim. Havale yolu ile 2000 TL yatırdım. Havale açıklamama da adımı soyadımı yazıp cihaz ödemesi yazdım. Havale yaptıktan sonra beni engellediler. Başka hesaptan yazdım onu da engellediler. Verdikleri adres geçersiz çıktı. Numarayı arıyorum engellediler. Benim parayı kurtarma şansım var mı? Varsa nereye başvurmam gerekiyor.

Link atmak serbest mi bilmiyorum ama alışveriş yaptığım sitenin linkini atıyorum. Görüntülemek İçin Giriş Yap veya Kaydol Sizin bildiğiniz elektronik market bu mu ?

Nasıl yapacağım bilmiyorum. Daha önce hiç böyle birşeyle karşılaşmadım. Beynim durdu kaldı şuan.

Aynen benim dediğimde bu, çok enteresan arada bir sayfasına girer, ürünleri incelerim daha olumsuz yorum atan birini görmedim.

Evet bende yorumlara güvendim ama hepsi teşkilat galiba. Bi kaç kişiye yazdım önce güvenilir alışveriş yapın diyorlar. Dolandırıldım ben siz gerçek kişi misiniz numaranızı verir misiniz diyorum adamlar beni engelliyor. Yani hepsi teşkilat. Nasıl bir teşkilata düştüm anlamadım gitti.

Sayfada bir avukat felan var mı acaba. Durumumuzu görüp bize yardımcı olur mu ? Yarın ilk işim karakola gitmek olacak ama birşey çıkacağını hiç düşünmüyorum.

Evet bende yorumlara güvendim ama hepsi teşkilat galiba. Bi kaç kişiye yazdım önce güvenilir alışveriş yapın diyorlar. Dolandırıldım ben siz gerçek kişi misiniz numaranızı verir misiniz diyorum adamlar beni engelliyor. Yani hepsi teşkilat. Nasıl bir teşkilata düştüm anlamadım gitti.

Sayfada bir avukat felan var mı acaba. Durumumuzu görüp bize yardımcı olur mu ? Yarın ilk işim karakola gitmek olacak ama birşey çıkacağını hiç düşünmüyorum.

Dediğiniz gibi gerçekten. iphone X 64 gb 4000 TL !!!

Evet adamlar kesinlikle dolandırıcı. Müthiş bir tezgah hazırlamışlar. O kadar yorum yapanlar felan hepsi tezgah. Yorum yapanlardan birinin hesabına girdim. Hesap 2007 yılında açılmış. Yav bu adamlar 10 yıldır mı dolandırıcılık yapıyor aklıma almadı gitti ya.

Geri
Yukarı