Have I Been pwned güvenilir mi?

Belki de sayfaya girdiğimiz anda verilerimi alıyordur? Mümkün mü?
Çerezlere izin verdiğiniz zaman site reklamlarında size göre/aradığınız şeylere göre kişiselleştirme yapıyor.

Öyle bir şey olduğu zaman Google şu bildirimi veriyor:
Chrome-veri-ihlali-nedeniyle-şifreniz-ifşa-oldu.png

Have I Been pwned de güvenilirdir, çalma gibi bir durum yok. Cybernews'de e-postamın tamamen güvenli olduğu gözüküyor, Have I Been pwned üzerinde Wattpad üzerinde sızdırılmış olarak gözüküyor.

Kaspersky güvenilir gösteriyor da yine de bi sorayım dedim. Çünkü mesele benim hesap bilgilerimin çalınması değil. 2-3 arkadaşıma da bu siteden kontrol ettirdim, eğer onların bilgileri çalınırsa yaşaycağım vicdan azabı.
hocam şahsen şu anda bana da gösterdiniz ve 2 hesabımda da 2 adet problem olduğunu söyledi fakat ne olduklarını pek anlayamadım

Kaspersky güvenilir gösteriyor da yine de bi sorayım dedim. Çünkü mesele benim hesap bilgilerimin çalınması değil. 2-3 arkadaşıma da bu siteden kontrol ettirdim, eğer onların bilgileri çalınırsa yaşaycağım vicdan azabı.
Gugıl amcaya sordum ve benimle aynı fikirde.

1612732551248.png

Tamamen legit, yani sorun yok.

Have I Been pwned de güvenilirdir, çalma gibi bir durum yok. Cybernews'de e-postamın tamamen güvenli olduğu gözüküyor, Have I Been pwned üzerinde Wattpad üzerinde sızdırılmış olarak gözüküyor.
hocam nereden sızdırıldığını nasıl anlayacağım acaba?

Cybernews 3.5 milyar mail adresi veritabanı üzerinden arama yapıyor. Have I been pwned ise şimdiye kadar olmuş çoğu pwnage olaylarındaki veritabanlarını tarıyor. Bu yüzden farklı sonuçlar çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı