Haveibeenpwned.com pwned nasıl çözülür?

Daha fazla  
1691990602943.png

C4fftrise tarafından verilerim sızdırılmış, CR4ftrise şifremi değiştirdim ancak hala oh no - pwned diyor nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözemezsiniz artık. Bu sitenin amacı kişisel bilgilerinizin nereden sızdırıldığını görmektir. 1 kere sızdırıldıktan sonra çözemezsiniz artık. Yapabileceğiniz tek şey sızdırılan sitelerdeki şifrelerinizin başka yerlerde kullanılmadığından emin olmak.

Orası senin şifreni değiştirip değiştirmediğiniz bilemez. Zamanında böyle bir oldu, önlemini al der.
Hocam bir adam şifresini değiştirmiş düzelmiş ama.
Çözemezsiniz artık. Bu sitenin amacı kişisel bilgilerinizin nereden sızdırıldığını görmektir. 1 kere sızdırıldıktan sonra çözemezsiniz artık. Yapabileceğiniz tek şey sızdırılan sitelerdeki şifrelerinizin başka yerlerde kullanılmadığından emin olmak.
Hocam bir adam şifresini değiştirmiş not pwned olmuş şu sunucu yüzünden e-postamda böyle bir şeyin görünmesini istemiyorum doğrusu 😃

@Windows Güvenliği İleride böyle bir sorun yaşamamak için Firefox Relay kullanabilirsin. Geçmişte adın geçen bir veri sızıntısını öylece yok edemezsin, en fazla bilgilerini değiştirirsin. Bu durum şeye benziyor, "Mezun olduğum liseyi nasıl değiştiririm?".
E-posta değiştiremem benim için önemli farklı e-postalar kullanıyorum ama onu da bırakamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir adam şifresini değiştirmiş düzelmiş ama.
Teknik olarak mümkün değil. Vaktiyle sızmış bir liste var adamın elinde. Sen ne yaparsan yap o listeyi değiştiremezsin. En fazla bir şekilde adamla iletişime geçip sildirebilirsin. Bildiğim kadarıyla da böyle bir hizmet sunmuyorlar.

Bu site verilerinin sızdırılıp sızdırılmadığını gösterir. Bu da sızdırılmış demek oluyor. Yani eski şifreni biliyorlar. Değiştirsen bile gitmez.

Geri
Yukarı