İnceleme Havit GameNote H2002D

Merhaba daha yeni aldığım kulaklığımın kısa kullanım incelemesini sizlerle paylaşıyorum.
Kutu içeriği
Kulaklık, jak çoklayıcı, mikrofon ve kablo tutucu benzeri birşey
IMG_20230321_170815.jpg
Mikrofon ve Ses
Mikrofonu gerçekten kaliteli ve oyun için gayet yeterli. Kulaklık üstündeki kumanda sayesinde anında kapayıp açılabiliyor. Ses seviyesi benim için fazla bile ve seside gerçekten kaliteli.
IMG_20230321_171032.jpg

Tasarım ve Rahatlık
Gerçekten pedleri çok rahat ve kulaklık üstündeki kemer sayesinde ayarlanabiliyor. Rengi internette gördüğümden daha güzeldi, hiç böyle beklemiyordum şahane ve şık bir tasarımı var.
IMG_20230321_171136.jpg
IMG_20230321_171142.jpg
Kötü Yanları
Benim salaklığım yüzünden yarım saat mikrofon ve sesi aynı anda çalıştırmaya uğraştım. Jak girişini çoklayıcıya tam oturtmak için biraz fazla bastırmak gerekiyor. Keşke USB girişli olsaydı, ana kartta ses kartı yoksa sorun yaşayabilirsiniz. Ve mikrofondan ses gelmiyorsa kumandada açık mı kapalı mı olduğuna dikkat edin. Son olarak kutusu biraz kalitesiz geldi.
IMG_20230321_170947.jpg
Sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Merhaba, aynı üründen sipariş ettim. Kullanmış olduğum dizüstü bilgisayarda yalnızca 3,5 kulaklık girişi var. Bu durumda mikrofonu kullanamıyor muyum?

Merhaba, aynı üründen sipariş ettim. Kullanmış olduğum dizüstü bilgisayarda yalnızca 3,5 kulaklık girişi var. Bu durumda mikrofonu kullanamıyor muyum?

Eğer hem mikrofon hem kulaklığı destekleyen bir giriş varsa sorun olmaz ama kulaklık ve mikrofon girişi farklı ise çoklayıcı ile o yerlere ayrı ayrı takman lazım.

Mikrofon Discord'da konuşurken yankı yapıyor mu?
Mesela müzik dinliyorum veya bir video açıyorum o videonun sesi mikrofona gidiyor mu?

Mikrofon Discord'da konuşurken yankı yapıyor mu?
Mesela müzik dinliyorum veya bir video açıyorum o videonun sesi mikrofona gidiyor mu?

Yankı yapmıyor müzik sesi yüksekken konuşuyorsan hiç duyulmuyor konuşmuyorsun azıcık karşı tarafa gidiyor.

İkinci fotoğraftaki çoklayıcıyı kullanmak yerine direkt kulaklığın kablosundan takarsanız çalışır.

Geri
Yukarı