Havit Gamenote H2002P kulaklığı takınca bilgisayar donuyor

HasanEsq

Hectopat
Yer
Adana
Havit Gamenote H2002p kulaklığını aldım şu an bilgisayara takınca bilgisayar takılıyor bir süre bekleyince biraz kendine geliyor ama bu sefer de çok yavaş ve çok ağır oluyor bunun nedeni nedir? Bir de takınca şu alttaki kısım geldi çıkardığım halde gitmiyor.

1700735616567.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Realtek ses sürücüsünü güncellemeyi bir deneyin. İnternet sitesinden indirebilirsiniz.
Merhaba denediğimde olmamıştı. Windows 10 temiz format attım donma kasma sorunu çözüldü ses geliyor mikrofonu çalışıyor ama ses seviyesi hiç bir şekilde 100 altına inmiyor kendi programından da zorla düşürmeyi deniyorum kendini 100 e sabitliyor bu simgede gitmiyor.
1700748464640.png

Realtek ses sürücüsünü güncellemeyi bir deneyin. İnternet sitesinden indirebilirsiniz.
Bir şey daha aparatındaki ses kısma tuşuna basılı tutarken bir yandan mouse ile kısınca kısılıyor ama elimi aparattaki tuştan çekince tekrar %100 sabitleniyor.

Merhaba denediğimde olmamıştı. Windows 10 temiz format attım donma kasma sorunu çözüldü ses geliyor mikrofonu çalışıyor ama ses seviyesi hiç bir şekilde 100 altına inmiyor kendi programından da zorla düşürmeyi deniyorum kendini 100 e sabitliyor bu simgede gitmiyor.
Eki Görüntüle 2027705

Bir şey daha aparatındaki ses kısma tuşuna basılı tutarken bir yandan mouse ile kısınca kısılıyor ama elimi aparattaki tuştan çekince tekrar %100 sabitleniyor.
Uygulama olarak hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?

Son durum hakkında bilgilendirme yazayım firmaya whatsapp üzerinden ulaştım ürünü geri göndermemi istediler bakacaklarmış.

Sürücü güncellemeyi denediniz mi?
Çok fazla sürücü denedim bilgisayara 9-10 farklı realtek sürücüsü intel sürücüsü kurdum bana mısın demedi.
Problem büyük ihtimalle aparatında ama.

Aynı kulaklık bende de mevcut hatta bugün elime ulaştı. İlk taktığımda ufak bir cızırtı duydum aralıklı ancak sistemi kapatıp tekrar açtığımda tekrarlamadı.

Geri
Yukarı