Havit Gamenote içi açılmış klavyenin garantisi devam eder mi?

ltachi

Hectopat
Arkadaşlar Havit Gamenote KB435l sahibiyim GameGaraj üzerinden aldım. Daha önce biriyle takas ettim, yağ dökmüş klavyeye geri verdi. Geri de ulaşamadım, kanıtım yok. Garanti kabul eder mi? Zaten klavye fabrika hatalıydı, yanında bir açıklık vardı. Ayrıca W A gibi tuşlar tutukluk yapmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç sanmıyorum, birçok firma ürünün açılması durumunda garantisi bitmiş şeklinde değerlendiriyor. Hatta bu yüzden 1 vida yerine genelde küçük sticker koyarlar, o çıkmışsa anında anlarlar.
Eğer kullanımınıza engel değilse tavsiyem tuşları tek tek çıkarıp normal bir bez ile güzelce silin. (Öncesinde klavyenin normal fotoğrafını çekmenizi öneririm, zira tuş dizerken sorun yaşayabilirsiniz)

Hiç sanmıyorum, birçok firma ürünün açılması durumunda garantisi bitmiş şeklinde değerlendiriyor. Hatta bu yüzden 1 vida yerine genelde küçük sticker koyarlar, o çıkmışsa anında anlarlar.
Eğer kullanımınıza engel değilse tavsiyem tuşları tek tek çıkarıp normal bir bez ile güzelce silin. (öncesinde klavyenin normal fotoğrafını çekmenizi öneririm, zira tuş dizerken sorun yaşayabilirsiniz)

Hocam daha yeni temziledim devam ediyor basmama sorunu hala. Acaba Switch değişimi yapan dükkanlar var mıdır? Olmadı çok ucuza satacağım membran geçeceğim çok uğraştırdı beni. Razer Cynosa Chroma nasıldır bir bilginiz var mı?

Switch'ler çıkıyorsa değiştirilebilir ama fiyatı neredeyse klavyeye yakın olur. Ucuza satıp, sıfır mekanik klavye alın bence.
Hatta şu anda GamersArena sitesinde AULA S2022 klavyesi 199 TL, bence bi' bakın derim fiyatı gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı