Havit Gamenote KB884L üzer mi?

mustafah

Kilopat
Daha fazla  
Hotswap ve Anti-Ghosting özelliği olduğu için alıp keycaps ve switchlerini değiştirmek istiyorum. Ayrıyeten bu klavye için sessiz bir switch ve uyumlu keycaps önerebilir misiniz?

Doğru mu bilmiyorum ama bu klavye için zamanla tuşları soyuluyor diyorlar tuşlarını değiştirdiğiniz sürece güzel bir klavye gibi.

Hotswap ve Anti-Ghosting özelliği olduğu için alıp keycaps ve switchlerini değiştirmek istiyorum. Ayrıyeten bu klavye için sessiz bir switch ve uyumlu keycaps önerebilir misiniz?
Bu klavyenin switchleri Content'dir ve sizi muhtemelen üzecektir. Kaliteli bir şey olmasını istiyorsanız ekstra switch parasını gözden çıkarmanız gerekiyor. Onun yerine direkt Ak820Pro alabilirsiniz.

Doğru mu bilmiyorum ama bu klavye için zamanla tuşları soyuluyor diyorlar tuşlarını değiştirdiğiniz sürece güzel bir klavye gibi.
Tuşunu ve switchlerini değiştirirsen AK820 Pro modelinden bile pahalıya denk geliyor.

Bu klavyenin switchleri Content'dir ve sizi muhtemelen üzecektir. Kaliteli bir şey olmasını istiyorsanız ekstra switch parasını gözden çıkarmanız gerekiyor. Onun yerine direkt Ak820Pro alabilirsiniz.
Geçen bu tarz bir konuda yine karşılaştık seninle klavye üstadı bana da sağlam bir mekanik klavye önerir misin. 🫶

Kendiyle gelen switchleri iyi değil pek, soketinin kaç pin olduğunu öğrenemedim.

Bir YT incelemesinde 5pin olduğunu söylüyordu

Bu klavyenin switchleri Content'dir ve sizi muhtemelen üzecektir. Kaliteli bir şey olmasını istiyorsanız ekstra switch parasını gözden çıkarmanız gerekiyor. Onun yerine direkt AK820PRO alabilirsiniz.

AliExpress'te ön siparişte gözüküyor. Tahmini teslimat tarihi temmuz deyince çekindim açıkçası

Bir YT incelemesinde 5pin olduğunu söylüyordu

AliExpress'te ön siparişte gözüküyor. Tahmini teslimat tarihi temmuz deyince çekindim açıkçası
Hocam AliExpress otomatik olarak 1 ay ekliyor. Genelde 1-2 hafta içerisinde geliyor.
@Soovny Boom switchlerin de değişmesi lazım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı