Havit M9037 akıllı saat alınır mı?

Saatten gayet memnunum. Sesli görüşme performansı da dışarıdan çok ses alıyor, ama onun dışında gayet güzel bir saat. Şu ana kadar tek sıkıntım spor modlarında fazla sayıyor, mesela adım sayarı 2-3 adım fazla sayıyor. Ama onun dışında başka bir sorun yaşamadım. Eğer başka sorularınız varsa tek tek sorabilirsiniz, cevaplayabildiğim kadar cevaplarım.
Forumda saati alan birinin yorumu. Konu ismi sizinkiyle aynı. Google üzerinden bulabilirsiniz konuyu.

Mesela adım sayarı 2-3 adım fazla sayıyor.
Bu cok sorun degil 1000-2000 falan fazla saymasin da 1-2 fazla saysin. Huawei'in saatlerinde yazilim guncellemesi yaptiginda oluyor mesala bu biraz sinir bozuyor.

Kagit ustunde fiyatina gore guzel gorunuyor ama incelemelerine bakmak lazim.

Bu cok sorun degil 1000-2000 falan fazla saymasin da 1-2 fazla saysin. Huawei'in saatlerinde yazilim guncellemesi yaptiginda oluyor mesela bu biraz sinir bozuyor.

Kagit ustunde fiyatina gore guzel gorunuyor ama incelemelerine bakmak lazim.

Şahsen 300TL'lik akıllı saat de kullandım. Günlük 10 bin adım ve hata payı %2 civarıydı. İncelemelerle olacak iş değil bu. Uzun süre kullanan birinin yorumu lazım. Bu cihazlar ilk birkaç ay çok memenun eder sonra kendisini fırlatıp attırır.

Şahsen 300TL'lik akıllı saat de kullandım. Günlük 10 bin adım ve hata payı %2 civarıydı. İncelemelerle olacak iş değil bu. Uzun süre kullanan birinin yorumu lazım. Bu cihazlar ilk birkaç ay çok memenun eder sonra kendisini fırlatıp attırır.
Havit oyle pek basit bir marka degil, bilgisayar ekipmanlarinda gayet urunleri iyi. Ama saatleri fasondur muhtemelen ama yine de iyidir diye varsayiyorum.

Havit oyle pek basit bir marka degil, bilgisayar ekipmanlarinda gayet urunleri iyi. Ama saatleri fasondur muhtemelen ama yine de iyidir diye varsayiyorum.

Fason ve iyidir demekle zarı atacağım 6 gelecek demek hemen hemen aynı şeye tekabül eder. Firma saatlere çok odaklanmıyorsa ucuz fasona gidebilir.
Dediğim gibi, en objektif yorumu uzun vadede kullanan biri yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı