Hawk Fab v1 vs xDrive 15

grkns

Kilopat
Daha fazla  
Ben 15'li kullanıyorum bende senin gibi ikisi arasında kaldım ve Hawk'ın rahatlık konusunda sınıfta kaldığını oturma yerinin ince olduğunu okudum.

Ben 15'li kullanıyorum bende senin gibi ikisi arasında kaldım ve Hawk'ın rahatlık konusunda sınıfta kaldığını oturma yerinin ince olduğunu okudum.
xdrive kalitesi yüzünden suni deri bile olsa seçeceğim sanırım. çünkü hawktan pişman olursam nasıl iade edicem ya da satıp tekrar koltuk alıcamki.

xDrive koltuk konusunda bende kararsizim ayri konu acmiyim dedim. Boyum 185 civari bu linkteki koltukta bir sikinti yasar miyim?

xDrive koltuk konusunda bende kararsizim ayri konu acmiyim dedim. Boyum 185 civari bu linkteki koltukta bir sikinti yasar miyim?

xDrive kalitesi diye bir şey yok, milletin beyni yıkanmış reklamlardan sahibini az çok tanıyorum direkt Çin'den marka basılmış şekilde Türkiye'ye demonte şekilde geliyor. Aliexpress'e bakarsan birebir aynılarını göreceksin. Tabii Hawk vb. diğerleri de aynı üretim merkezinden çıkıyor, Hawk yalnızca bir tık daha uyguna satıyor ve kumaş (o da sentetik kumaş gerçi) suni deriye kıyasla daha konforlu olur. Tercihini bu yönde yap derim rahat edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı