Hawk Fab V2 değerlendirmesi

Bütçe
3162

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
Bu koltugu aldim ben, gicir gicir ediyor. Yagliyorum, bir faydasi yok. Geriye yatiyorum, kirilcak gibi his veriyor.
Yaslaniyorum, sirt agrima hissi veriyor ama agrimiyor. 2400 TL verip rahat hissettirmemesi cok uzdu beni.
Bir de koltugun kolunun yukari kaldirip cikarma yerine biraz sert basinca kol firladi. Yerine taktim, kolumu koyuyorum, dusup duruyor. Bu ne dandik şey? Hani terletmiyordu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla dostum genelde memnun kalıyor kullananlar bende Hawk yok ama kötü olsa bütün yayıncılar bu markayı kullanmazdı belki seninki defolu olabilir firmayla iletişime geçtin mi? Terletme mevzusuna gelince deri modeller %1500 terletiyor seninki kumaşsa bilemedim neden terletir benim etrafımdan aldığım duyumlar fiyat/performans ürünü olması üzerine ne çok iyi ne çok kötü diyorlar ama şans işte 100 tane üretilir 1 tanesi sıkıntılı olur o da sana denk geldiyse koltuğa değil bahtına söv :)

Bu koltugu aldim ben, gicir gicir ediyor. Yagliyorum, bir faydasi yok. Geriye yatiyorum, kirilcak gibi his veriyor.
Yaslaniyorum, sirt agrima hissi veriyor ama agrimiyor. 2400 TL verip rahat hissettirmemesi cok uzdu beni.
Bir de koltugun kolunun yukari kaldirip cikarma yerine biraz sert basinca kol firladi. Yerine taktim, kolumu koyuyorum, dusup duruyor. Bu ne dandik şey? Hani terletmiyordu?

Hawk'a ulaş. Yardımcı olurlar muhtemelen.

Hawka ulastigimda konuyu bana vurdular sizde sorun vardir falan dediler.
-_- pek rahatsiz olan bir durum yok fakat hiçbir ozelligi olmayan bir seye bu kadar para verdigim icin uzuluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı