Hawk Fab v4 oyuncu koltuğu belimde ağrı yapıyor

erdenet

Hectopat
14 yıllık koltuğumdan sonra Hawk Fab v4 satın aldım ama ilginç bir şekilde belim ağrıyor ve bir süre sonra bacaklarım uyuşuyor gibi. Bu normal mi, neden böyle yapıyor? Sorun nedir, çözüm nedir?

Ekleme yapmak istiyorum. Bacağım da ağrıyor. Örneğin şu an özellikle sol bacağım ağrıyor. Bunlar neden olur, çözümü nedir?

Son düzenleme:
Hocam selamlar,

Öncelikle hawk fab gerçek bir oyuncu koltuğu deneyimi için yanlış ürün. Ergonomik, ortopedik bir yapısı yok. Tamamlayıcı aksesuarlarıda, bel yastığı gibi, bu durumu kurtaramıyor.

Her ne kadar böyle olsada kötü bir üründe değil, ağrı oluşturma durumu oturma pozisyonunuzdan kaynaklanıyor olabilir. Ayaklarınızın yere doğru bastığından emin olun, sırt desteğiniz yeterli seviyede olsun.

Eğer ürün iade süresini aşmadıysa iade ederek daha ergonomik bir ürün almanızı tavsiye edebilirim, iade imkanı yok ise internetten ergonomik yastıklar satın alarak ürünü daha iyi hale getirebilirsiniz.

Hocam selamlar,

Öncelikle hawk fab gerçek bir oyuncu koltuğu deneyimi için yanlış ürün. Ergonomik, ortopedik bir yapısı yok. Tamamlayıcı aksesuarlarıda, bel yastığı gibi, bu durumu kurtaramıyor.

Her ne kadar böyle olsada kötü bir üründe değil, ağrı oluşturma durumu oturma pozisyonunuzdan kaynaklanıyor olabilir. Ayaklarınızın yere doğru bastığından emin olun, sırt desteğiniz yeterli seviyede olsun.

Eğer ürün iade süresini aşmadıysa iade ederek daha ergonomik bir ürün almanızı tavsiye edebilirim, iade imkanı yok ise internetten ergonomik yastıklar satın alarak ürünü daha iyi hale getirebilirsiniz.
Daha ergonomik bir ürün tavsiyeniz nedir? 14 yıl sonra ilk kez oyuncu koltuğu aldığım için mümkün olduğunca araştırdım ama en doğrusunu bulmam ne yazık ki deneyimim olmadığı için imkansız.

Hawk'ı tercih etmemin nedeni xDrive'ın çok ürünü olması. Ürünlerinin çok olması seçim konusunda kafamı karıştırıyordu ve Hawk'ın fiyatındaki ürünleri Hawk'a kıyasla fiyat performans olarak bence daha kötüydü. Onunla uğraşacağıma Hawk'ı seçtim. Bu 2 marka dışında da bu markalardan daha ergonomik olan marka hangisi merak ettim açıkçası.

Daha ergonomik bir ürün tavsiyeniz nedir? 14 yıl sonra ilk kez oyuncu koltuğu aldığım için mümkün olduğunca araştırdım ama en doğrusunu bulmam ne yazık ki deneyimim olmadığı için imkansız.

Hawk'ı tercih etmemin nedeni XDrive'ın çok ürünü olması. Ürünlerinin çok olması seçim konusunda kafamı karıştırıyordu ve Hawk'ın fiyatındaki ürünleri Hawk'a kıyasla fiyat performans olarak bence daha kötüydü. Onunla uğraşacağıma Hawk'ı seçtim. Bu 2 marka dışında da bu markalardan daha ergonomik olan marka hangisi merak ettim açıkçası.

Hocam bu konuyla ilgili bende bir konu açmıştım birkaç ay önce. Şu an bel ağrısı azaldı fakat ergonomisi çok da iyi bir koltuk değil. Mümkünse bütçenizi arttırıp daha kaliteli koltuklar tercih etmenizi öneririm. Ben 4400'e almıştım Hawk Fab v6'yı F/P açısından ideal gibiydi o zaman için ama o paraya o kadar oluyormuş demek ki.

Hocam bu konuyla ilgili bende bir konu açmıştım birkaç ay önce. Şu an bel ağrısı azaldı fakat ergonomisi çok da iyi bir koltuk değil. Mümkünse bütçenizi arttırıp daha kaliteli koltuklar tercih etmenizi öneririm. Ben 4400'e almıştım Hawk Fab v6'yı F/P açısından ideal gibiydi o zaman için ama o paraya o kadar oluyormuş demek ki.
Hocam inan 14 yıl sonra bunu bile çok zor aldım. Bir 14 yıl daha koltuk alamam olasılıkla. Maddi imkanım yok.

Geri
Yukarı