Hawk fab vs Calitte Viper vpx

Kumaş bu kadar iyi ise neden birçok üretici suni deride ısrar ediyor yada alternatif kumaş yüzeyli koltuklar üretmiyor?
Oyuncu koltuğunun hitap ettiği kitle ve derinin daha şaşalı durması bir sebep olabilir. Parlak, keskin bir görüntü ve canlı renkler vs. daha çekici geliyor olabilir kozmetik olarak.

Benim kumaş tercih etme sebebim kalitesi veya konforuyla alakalı değildi. Nemli bir bölgede yaşıyorum deri ürünler çabuk bozuluyor.
İşte bu zamana kadar suni deri alanlardan bu kadar şikayet mi gelmedi acaba ki halen kumaş kılıflı koltukları pek göremiyoruz. Yani sonuçta birkaç senedir bu piyasadalar bu markalar. Acaba yazın çok sıcak olduğu şehirler dışında o kadar da sıkıntı olmuyor mu? yada az oluyor ve insanlar bunu fazla mı önemsemiyor?

Belki de 3 4 sene geçmesi lazım ki suni derinin terletme dışında soyulması vs. görüp anlamaları için.

Yani bu durum bana biraz gelip geliyor. Acaba kumaşın farklı dezavantajları mı var diye düşünüyorum.

İşte bu zamana kadar suni deri alanlardan bu kadar şikayet mi gelmedi acaba ki halen kumaş kılıflı koltukları pek göremiyoruz. Yani sonuçta birkaç senedir bu piyasadalar bu markalar. Acaba yazın çok sıcak olduğu şehirler dışında o kadar da sıkıntı olmuyor mu? yada az oluyor ve insanlar bunu fazla mı önemsemiyor?

Belki de 3 4 sene geçmesi lazım ki suni derinin terletme dışında soyulması vs. görüp anlamaları için.

Yani bu durum bana biraz gelip geliyor. Acaba kumaşın farklı dezavantajları mı var diye düşünüyorum.

Bu konu hakkında bir fikrim yok. Sadece satın almadan önce xDrive ve Calitte ile telefonda görüştüm ve bana hangi ürünlerinin en uygun olduğunu öğrenmek istedim, kumaş koltukları olup olmadığını sordum ikisi de yakında kumaş koltukların satışa çıkacağını söylemişti. Tabi aynı aynı kefeye koymak belki hata olur fakat aldığım bütün deri kıyafetler kısa sürede bozulduğu için koltukta deri tercih etmemeye özen gösterdim.

Bu konu hakkında bir fikrim yok. Sadece satın almadan önce xDrive ve calitte ile telefonda görüştüm ve bana hangi ürünlerinin en uygun olduğunu öğrenmek istedim, kumaş koltukları olup olmadığını sordum ikisi de yakında kumaş koltukların satışa çıkacağını söylemişti. Tabi aynı aynı kefeye koymak belki hata olur fakat aldığım bütün deri kıyafetler kısa sürede bozulduğu için koltukta deri tercih etmemeye özen gösterdim.

Hocam Hawk Fab v3 almayı düşünüyorum da sırt kısmı düz gibi geldi. Bu rahatsız ediyor mu? Süngerleri ince gibi geldi. Tavsiye eder misiniz?

Evet sırt kısmı düz eğer sırt desteği olmadan kullanırsanız çok rahat olmuyor. Süngerleri açısından da bir problem yaşadığımı söyleyemem.
Hocam selamlar. Koltuk bana küçük gibi geldi biraz. Yandaki ölü bölge yani bacağa destek veren yer ile 54 CM deniliyor. O kısmı saymaz isek kaç cm bakabilir misiniz. Anlaşılabilmesi için işaretliyorum.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı