Hawk Fab vs xDrive Hira

MrAlone

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selam.
Günde yaklaşık 6-7 saat bilgisayar başında geçirmekteyim ve bir koltuk almak istiyorum.
xDrive hira modeli ile Hawk Fab V6 arasında kaldım. İkisinin de fiyatı birbirine çok yakın.
Hira modeli hakkında çok bir yorum göremedim ama siz hangisini tavsiye edersiniz?
Boy: 180 kilo: 100.

Hawk sırt tasarımı açısından sırtın için daha iyi. 6-7 saat oturuyorsan fileli koltuklar da tercih edebilirsin. İlla oyuncu koltuğu alacaksan Hawk daha iyi olur.

3-4 yıldır Fab V2 kullanıyorum, bel desteği yok gibi bir şey. Nedeni ise sırt ve oturma kısmının arası çok açık olduğu için destek yastığı sürekli araya gidiyor. Satıp daha iyi bir model alacağım önümüzdeki günlerde. Sürekli bunu düzeltmek kadar sinir bozucu bir şey yok. 💀

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    197,7 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_9006.jpg
    IMG_9006.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 65
3-4 yıldır Fab V2 kullanıyorum, bel desteği yok gibi bir şey. Nedeni ise sırt ve oturma kısmının arası çok açık olduğu için destek yastığı sürekli araya gidiyor. Satıp daha iyi bir model alacağım önümüzdeki günlerde. Sürekli bunu düzeltmek kadar sinir bozucu bir şey yok. 💀
Hocam, onun çözümü lastiklerini yanına bağlıyorsun düzeliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı