Hawk Future mı, Zio Fabric mi?

Bu kadar kararsız olmayın at tarafı koltuk aldığınız model kalitesi hiçbir markada yok zaten hizmet on numara kalite on numara.
Kararsız kalmamın sebebi arada 1k fark olması ve sahip oldukları özelliklerin ya çok yakın yada aynı olması (Zio fabric ve hawk future In)

Ulaştı mı elinize merak ettim :)

Evet geldi.
Genel anlamda bayağı kaliteli bir koltuk
Kolçakları amortisör mekanizmalar vs. çok iyi.
Tek beğenmediğim şey baş yastığı çok sert.
İçini açıp süngerine baktım kaliteli sünger kullanılmış ama bayağı sert yani taş gibi :D
Kumaşı falan iyi yani yazın terletemez zaten bu yüzden hawk yönünde kullandım tercihimi.
Bel yastığı fena değil.
Oturma kısmı biraz sert ama oturdukça açılacaktır sonuçta yeni bir ürün
Kol pedi almıştım yanında feel kol pedi olarak geçiyor onu da çok beğendim iyi ki almışım alırken siz de alın bence normal fiyatı 100 TL ama şu an indirimde 60 TL :)
Benim yorumlarım şu anlık böyle daha 2 gün oldu zaten.
Kargo bir tık gecikti 29 Ekim'den vs üstte demiştim zaten.
Ama sağlam bir ürün yani sorun çıkacağını sanmıyorum ki çıkarsa bile marka her arkasında duruyor ürünün :)

Evet geldi.
Genel anlamda bayağı kaliteli bir koltuk
Kolçakları amortisör mekanizmalar vs. çok iyi.
Tek beğenmediğim şey baş yastığı çok sert.
İçini açıp süngerine baktım kaliteli sünger kullanılmış ama bayağı sert yani taş gibi :D
Kumaşı falan iyi yani yazın terletemez zaten bu yüzden hawk yönünde kullandım tercihimi.
Bel yastığı fena değil.
Oturma kısmı biraz sert ama oturdukça açılacaktır sonuçta yeni bir ürün
Kol pedi almıştım yanında feel kol pedi olarak geçiyor onu da çok beğendim iyi ki almışım alırken siz de alın bence normal fiyatı 100 TL ama şu an indirimde 60 TL :)
Benim yorumlarım şu anlık böyle daha 2 gün oldu zaten.
Kargo bir tık gecikti 29 Ekim'den vs üstte demiştim zaten.
Ama sağlam bir ürün yani sorun çıkacağını sanmıyorum ki çıkarsa bile marka her arkasında duruyor ürünün :)
Bende bu ürünü almayı düşünüyorum bakalım yerlerine gidip deneyimliyeceğim. Fab ve future arasında kaldım malum arada biraz fiyat farkı var. Fark değer mi değmez mi ona bakacağım.

Geri
Yukarı